Як вимкнути usb-порти.

Процедура відключення USB-портів в операційній системі Microsoft Windows може бути виконана стандартними засобами самої системи з використанням інструментів «Редактор реєстру» або «Редактор групових політик».
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції відключення USB-портів і перейдіть в пункт «Виконати».
2
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
3
Розкрийте розділ HKEY_LOCAL_MACHINE подвійним кліком миші і повторіть те ж дію з розділом System.
4
Відкрийте підрозділ CurrentControlSet подвійним кліком миші і перейдіть в розділ Services.
5
Розкрийте вузол USBSTOR подвійним кліком миші і викличте контекстне меню параметра Start кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть команду «Змінити» і введіть значення 4 в полі «Значення» діалогового вікна «Зміна параметра DWORD».
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки Ok і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
8
Поверніться в головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення альтернативної операції відключення USB-портів і ще раз перейдіть в пункт "Виконати».
9
Введіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту "Редактор групових політик» натисканням кнопки OK.
10
Імпортуйте спеціалізований файл, доступний для завантаження на офіційному сайті Microsoft в розділі Use Group Policy to disable USB, CD-ROM, Floppy Disk and LS-120 drivers, збережений з розширенням * .adm, і викличте контекстне меню редактора кліком правої кнопки миші на порожньому просторі правій області вікна інструменту.
11
Вкажіть пункт «Вид» і виберіть вузол «Фільтрація» для правильного відображення імпортованого адміністративного шаблону.
12
Зніміть прапорець на полі "Показувати тільки керовані параметри політики» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
Активація USB- порту може знадобитися при виконанні операції підключення та вилучення USB-пристрої кілька разів поспіль з невеликими перервами. Порт в таких випадках перестає відповідати, пристрій не розпізнається, і робота не може бути виконана. Рішення проблеми здійсненно стандартними інструментами операційної системи Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка для виконання операції оновлення конфігурації обладнання за допомогою диспетчера пристроїв.
2
Введіть значення devmgmt.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для ініціації роботи утиліти «Диспетчер пристроїв».
3
Вкажіть ім'я комп'ютера у вікні, програми та виберіть пункт «Оновити конфігурацію устаткування» в меню «Дія».
4
Виконайте перезапуск комп'ютера в разі проблема не вирішується і зробіть повторну перевірку функціонування USB- порту .
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для відключення і повторного включення USB-контролера.
6
Введіть значення devmgmt.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK длязапуска інструменту «Диспетчер пристроїв».
7
Розкрийте посилання «Контролери універсальної послідовної шини USB» b викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на полі першого USB-контролера.
8
Оберіть команду «Видалити» і повторіть цей алгоритм дій для всіх USB-контролерів в розділі «Контролери універсальної послідовної шини USB».
9
Виконайте перезавантаження комп'ютера і перевірте функціонування USB- порту .
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення операції тимчасового відключення USB шляхом зміни реєстру.
11
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для запуску інструменту «Редактор реєстру».
12
Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesUSB і виберіть (або створіть) параметр DisableSelectiveSuspend подвійним кліком миші.
13
Введіть значення 1 в полі «Значення» для відключення функції тимчасового відключення і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
14
Виберіть (або створіть) параметр Start подвійним кліком миші і введіть значення 3 для активації вибраного USB- порту .
15
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.