Як колоти "Неовир".

«Неовир» - це імуностимулюючий препарат. Випускається в розчині для ін'єкцій в ампулах по 250 мл. Одна ампула містить оксодигидроакридинилацетат натрію 250 мг, розчин прозорий жовтувато-зеленуватого кольору. З аптек відпускається за рецептом лікаря.
Інструкція
1
Вам можуть призначити «Неовир» для профілактики та лікування грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій, якщо ви часто хворієте і аналізи крові показали наявність зниженого імунітету. Також препарат показаний при інфекційних захворюваннях, пов'язаних з вірусом Herpes simplex і Varicella zoster, при цитомегаловірусних інфекціях, при лікуванні ВІЛ у складі комплексної терапії, при імунодефіциті, викликаному радіаційним опроміненням, при гепатитах, енцефалітах, при наявності хламідій, онкології, венеричних захворювань, кандидозі і розсіяному склерозі.
2
Біологічна доступність «Примавіру» при внутрішньом'язовому введенні становить 90%. Через 6 годин препарат вже не виявляється в плазмі крові.
3
Звичайна доза препарату становить 250 мг або 1 ампула. У виняткових випадках разова доза може бути збільшена до 2 ампул або до 500 мг. Курс лікування становить 5 або 7 ін'єкцій. Інтервал між ін'єкціями дорівнює 48-и годинах.
4
При ВІЛ-інфекції вводять 10 ін'єкцій по 250 мг препарату кожні 48 годин. Перерва між лікуваннями має дорівнювати 2 місяцям. Повторне число курсів введення препарату не обмежена, його вводять ВІЛ позитивним хворим довічно.
5
При введенні «Примавіру» може з'явитися субфебрильна температура і алергія.
6
Протипоказаннями для введення препарату вважаються ниркова недостатність останньої ступеня, вагітність, аутоімунні захворювання, період грудного вигодовування, дитячий вік і індивідуальна непереносимість.
7
Якщо введення препарату пацієнт переносить дуже болісно, то «Неовир» вводять спільно з новокаїном, розбавляючи 250 мг на 2 мг 0,5% розчину.
8
«Неовир» сумісний з усіма лікарськими препаратами, які застосовуються для лікування основного захворювання. Термін придатності препарату становить 3 роки з моменту виготовлення.