Як зменшити кількість пікселів. Як зменшити порції.

Кількість пікселів на дюйм є одним з показників якості зображення. Зменшити їх кількість можна різними способами, однак це не кращим чином позначається на якості зображення.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, в якому ви хочете зменшити кількість пікселів, за допомогою графічного редактора з розширеними можливостями. Виберіть у функціях редагування зміна розміру зображення і виберіть менше значення в пиксельном форматі.
2
Зверніть увагу, що зменшення кількості пікселів графічного зображення веде до втрат якості. Найкраще зберігайте картинку окремо в оригінальному розмірі, оскільки поліпшити якість зображення шляхом збільшення кількості пікселів неможливо.
3
У разі якщо вам необхідно зменшити розмір зображення до певного розміру із збереженням якості, відкрийте його через програму Paint, яка є стандартним інструментом операційної системи Windows. Далі збережіть копію зображення і перевірте, чи змінився його розмір. В даному випадку Paint просто стирає з файлу додаткову інформацію про нього, яка займала певний питома вага в його загальному розмірі.
4
У разі коли вам потрібно змінити кількість пікселів в меншу сторону без зміни розміру зображення, скористайтеся функцією стиснення в графічних редакторах. Зверніть увагу, що дана дія призведе до втрат якості, але зменшить вагу самого файлу. Не рекомендується в даному випадку також мати всього лише одну копію зображення, оскільки відновити його буде вже неможливо.