Як включити користувача "Адміністратор".

Користувач «Адміністратор» володіє максимальними можливостями управління функціями комп'ютера. Його активація відбувається кількома способами, деякі з них передбачаю введення пароля.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена англійська версія операційної системи, скористайтеся командним рядком і пропишіть в ній наступну команду: net user Administrator/active: yes. Натисніть клавішу Enter. Після цього зайдіть в меню управління комп'ютером, натиснувши на ньому правою кнопкою миші. Виберіть групу локальних користувачів і груп, потім пункт Users. На користувачі Administrator у властивостях зніміть галочку в пункті меню, що відповідає за його деактивацію. Застосуйте зміни.
2
У разі якщо у вас встановлена російська версія операційної системи, скористайтеся тією ж послідовністю, за винятком команди, прописував в рядку. Вставте в неї наступний текст: net user Адміністратор/active: yes. Після цього також натисніть Enter і в точності виконайте вищеописану послідовність.
3
Зайдіть в комп'ютер під облікового запису із правами адміністратора. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть в опціях зміну користувача. Натисніть у виборі акаунтів на той, який володіє правами адміністратора (зазвичай вона буває підписана), і виконайте вхід. Зверніть увагу, що в разі якщо раніше на неї був встановлений пароль, вам необхідно буде ввести його заново.
4
Для того щоб виконати будь-яку дію, що вимагає розширених можливостей, натисніть на ярлику яку запускає вами програмної утиліти і виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора», після чого введіть пароль, якщо це необхідно. Якщо пароль ні встановлено вами раніше, залиште поле для його введення порожнім.
5
Ніколи не забувайте вводяться вами паролі, оскільки їх відновити дуже важко, в більшості випадків навіть неможливо. Краще записуйте їх окремо. Не заходьте на чужі комп'ютери під обліковим записом адміністратора, не запитавши попередньо дозволу власника.
Зверніть увагу
Вам може знадобитися пароль адміністратора.