Як змінити мову на сторінці. Як змінити мову вконтакте.

Меню багатьох сайтів передбачають багатомовний варіант перегляду. Перемикання режимів в даному випадку проводиться за допомогою головного меню панелі керування користувача або в інших розділах.
Вам знадобиться
  • - браузер.
Інструкція
1
Для того щоб змінити мову інтерфейсу, перебуваючи на одній зі сторінок веб-сайту, знайдіть в заголовку його меню перемикання даного параметра. Також перевірте, чи є версія цього сайту російською мовою. У разі якщо робота з даним сайтом увазі під собою використання облікових записів, зміна мови зазвичай відбувається в панелі управління аккаунтом.
2
Для того щоб змінити мову інтерфейсу соціальної мережі «Вконтакте», відкрийте на панелі інструментів зліва пункт меню «Налаштування», в самому кінці в випадаючому списку виберіть потрібний параметр і натисніть на кнопку «Зберегти». Аналогічно відбувається настройка мовних параметрів в Твіттері, Фейсбуці та інших подібних соціальних мережах.
3
У разі якщо веб-сторінка не має російськомовної версії, скористайтеся браузерами з вбудованим перекладачем, наприклад, Google Chrome. Скачайте його з офіційного сайту розробника, встановіть в ваш комп'ютер і відкрийте адресу сторінки, яку хочете перекласти. Даний браузер працює з перекладачем Google, тому ви можете вибрати будь-який з підтримуваних мов в панелі управління.
4
Зайшовши на потрібну вам сторінку, просто натисніть на кнопку «Перевести». Зверніть увагу, що тут буде застосовуватися тільки технічний переклад. Найчастіше у випадках з сайтами на англійській або іншими мовами, що не підтримують прямий порядок слів у реченні, можуть виникнути певні проблеми з розумінням навіть перекладу написаного.
5
Краще всього, якщо вам потрібно перевести сторінку сайту на російську мову, а в його інтерфейсі є підтримка французької, виконайте перехід до французької версії (або версії іншої мови, що підтримує той же порядок побудови слів у реченні) і переведіть його. Також ви можете користуватися спеціальними утилітами для вашого браузера, що забезпечують автоматичний переклад змісту сторінки.
Корисна порада
Вивчайте іноземні мови.