Як інвертувати шар.

Інвертувати зображення - це означає перетворити значення заданого кольору в протилежні. Багато графічні редактори підтримують різні види інверсій, докладніше про це ви можете дізнатися з відповідної тематичної літератури.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер графічний редактор. Відкрийте в ньому зображення і відредагуйте згідно вашим перевагам. Після цього в меню шарів (відкривається через режим вікон) перейдіть на той, який хочете інвертувати. Натисніть на комбінацію клавіш Ctrl + A і виберіть у редагуванні «Інверсія». У випадку якщо ви використовуєте програмне забезпечення Adobe Photoshop, ви також можете скористатися комбінацією Ctrl + I.
2
У разі якщо вам необхідно інвертувати тільки певну частину зображення, скористайтеся інструментом виділення відповідної області - якщо вам потрібна прямокутна частина картинки, виберіть даний інструмент в панелі ліворуч, якщо круглий - виберіть коло.
3
Для виділення об'єктів з нерівними краями скористайтеся також відповідним пунктом даного меню, при цьому періодично закріплюючи положення натисканням лівої кнопки миші. Після цього інвертуйте виділену область аналогічним чином.
4
Уважно огляньте інтерфейс вашого фотоапарата і знайдіть в ньому функцію інвертування при зйомці, вона доступна не для кожної моделі пристроїв. Сенс її роботи полягає в тому, що колір певної області зображення вона самостійно робить більш насиченим, ніж решта фотографія. Переважно дана функція доступна для моделей фотоапаратів Sony, докладніше про неї читайте в керівництві користувача, яке йде в комплектації при покупці.
5
Зверніть увагу, що таке редагування можна виконати самостійно, вибравши інверсії насиченості кольору в графічному редакторі, попередньо налаштувавши інші параметри зображення. Також подібні функції можуть бути і в стандартних редакторах, що входять в програмне забезпечення до фотоапарата.
Корисна порада
Користуйтеся при редагуванні тільки ліцензійним програмним забезпеченням.