Як обробляти відео та фото.

Для обробки фото і відеофайлів існують як інтегровані в операційну систему інструменти, так і сторонні програми, більшість з яких володіє більш широкими можливостями редагування. Для цілей зміни розміру або обрізки зображення вам буде цілком достатньо звичайних засобів, а для більш тонкої настройки доведеться придбати додаткове програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програми для редагування фото і відео.
Інструкція
1
Для виконання стандартних процедур щодо зміни розміру, повороту, яскравості, контрастності зображення та відео скористайтеся стандартними програмними утилітами Windows - Paint Windows і Movie Maker. Запустіть їх з меню «Пуск», після чого відкрийте зображення або відео за допомогою меню «Файл».
2
Для більш детальної настройки зображення відеозапису використовуйте сторонні програмні утиліти. Також попередньо ознайомтеся з їх системними вимогами і переконайтеся в тому, що вони відповідають можливостям вашого комп'ютера. Це можуть бути програмні утиліти виробника Sony, Nero, Pinnacle Studio і так далі. Зверніть увагу, що більшість з них є платними і для їх використання необхідна реєстрація продукту.
3
Для обробки зображень використовуйте одну з обраних вами програм. Також візьміть до уваги, що багато з них не є безкоштовними, наприклад, широко використовуваний Adobe Photoshop, однак і серед безкоштовних аналогів теж досить багатофункціональних утиліт. Перед обробкою зображень рекомендується також попередньо переглянути відеокурс по використанню тих чи інших функцій редагування.
4
Також у випадку, якщо ви хочете зробити зображення за певним зразком, ви можете скористатися завантаженням файлу операцій, який підтримується вашим графічним редактором і використовувати його замість самостійного опрацювання.
5
У випадку якщо ви хочете поліпшити параметри зображення фото або відео, скачайте для цього стандартний набір операцій або спробуйте самостійно за допомогою налаштування яскравості, контрастності, розмиття та інших операцій зробити зображення краще, однак зверніть увагу, що якщо у вас спочатку був файл з маленьким дозволом, не намагайтеся сильно його збільшити просто заміною кількості пікселів.
Корисна порада
Використовуйте лише ліцензійним програмним забезпеченням.