Як придумати кличку собаці. Яке ім'я придумати собаки.

Кожна собака володіє своїм характером і звичками, ім'я має відображати ці особливості вашого вихованця. Кличка - це звернення до пса, сигнал, що запрошує поспілкуватися з людиною. Собака пам'ятає своє ім'я і розуміє емоції, з якими ви його вимовляєте.
Інструкція
1
Придумати ім'я породистому цуценяті набагато простіше, ніж дворнязі. Зазвичай в паспорті вказується, на яку саме букву повинна починатися кличка. Це істотно звужує коло пошуку підходящого імені. Породистого і родовитого цуценя можна офіційно назвати іноземним ім'ям, яке підкреслить аристократичне походження собаки. Наприклад: Вальдемар, Матильда, Соломон, Гертруда, Гарольд і т.д. Звичайно, домашня кличка повинна бути скороченою версією офіційного імені, записаного в паспорті.
2
Якщо ж щеня без паспорта, і вибір клички не обмежений певною буквою, можна придумати ім'я, виходячи з характеру і поведінки собаки. Поспостерігайте за своїм вихованцем, можливо, у нього незвичайна манера поведінки, яка підштовхне вас на створення імені. Наприклад: Чистюля, Ричалка, Стрибун, Спун, Ігруч, Єхидна, Демон і багато іншого. Можна придумати кличку, яка відображатиме зовнішній вигляд щеняти, наприклад: Рябий, Пляма, Лиса, Пушок, Воробей і т.д.
3
Якщо щеня великої породи або у нього владний характер, царствений вигляд і горда хода, ім'я його буде дещо іншим. Наприклад: Король, Цар, Граф, Князь, Лорд, Лицар, Барон, Вікінг, Фараон і т.п. Якщо ніякі підходящі клички в голову все одно не приходять, назвіть вашу собаку на честь якого-небудь літературного або мультиплікаційного героя. Наприклад: Скубі-Ду, Плуто, Гуффі, Бруно, Бім, Джельсоміно, Монморансі та інші. У кожному разі, ім'я пса повинно бути не довгим і швидко запам'ятовується, щоб цуценя швидко засвоїв його і міг відгукуватися. Тому повні імена скоротіть до милої клички: Желька, Моня.
4
Не бажано називати собаку будь-яким людським ім'ям (виключення - іноземні). Людям не надто приємно, коли їх іменами окликають тварин. Краще вибрати оригінальне ім'я, на ваш оклик: «Шарик!», Можуть збігтися все знаходяться в зоні чутності Кульки. З тієї ж самої причини, не називайте собаку котячими іменами. Яку б кличку ви ні придумали, найголовніше, щоб її було легко вимовляти вам і вашим домочадцям.
Кличка собаки - це часто вживана команда, яка необхідна для спілкування собаки і людини. Для собаки дана команда повинна придбати значення сигналу «Увага». Привчання до імені - це важливий етап дресирування собаки у віці близько трьох місяців. Для того щоб правильно підібрати кличку для собаки , ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Зазвичай в кінологічних центрах клички цуценят одного посліду починаються з певної літери. Проте в домашніх умовах офіційне ім'я собаки часто приживається в скороченому варіанті або взагалі замінюється «домашнім». Тому навіть в тому випадку, якщо заводчик вже вибрав кличку для вашого вихованця, ви можете вибрати ім'я самостійно.
2
Найчастіше для вибору клички собаки , збирається домашній рада, на якому пропонуються варіанти від звичайних до найнеймовірніших імен, при цьому використовуються списки собачих і людських імен, пригадуються клички знайомих псів. Не слід називати собаку людським ім'ям, якщо ви не хочете потрапити в незручну ситуацію на прогулянці. Також поганою прикметою вважається називати собаку ім'ям померлої тварини - з таким ім'ям ваш вихованець може успадкувати долю попереднього.
3
Кличка повинна відображати характер вашого цуценя, а потім і дорослої собаки . Тому, підберіть таке ім'я, яке буде підходити до породи, темпераменту, розміром собаки .
4
Важливо щоб цуценя добре сприймав свою кличку, тоді ви уникнете складнощів при дресируванні. Переважно, щоб кличка складалася з двох складів, була легко вимовним.
5
Взаємозв'язок між кличкою і характером пса легко пояснити. Тварини дуже чутливі до звуків, вони по-різному реагують на певні їх поєднання. Тому, наприклад, поєднання гарчали звуків може привести до агресії собаки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lyFB49M_ZJc