Як зробити стійку.

В боксі, як правило, використовується одна позиція, в якій спортсмен проводить весь поєдинок. Ця позиція називається стійкою. Вона може видозмінюватися залежно від індивідуальних якостей спортсмена, але вимоги до неї однакові: це стійка позиція, що дозволяє спритно пересуватися в будь-якому напрямку. До вироблення правильної стійки потрібно ставитися дуже серйозно, оскільки її недосконалість може підвести навіть талановитого боксера.Стойкі поділяють на лівосторонні і правосторонні. Більш типовою - лівостороння, про неї і піде мова.
Інструкція
1
Зафіксуйте положення рук. Воно повинно забезпечувати максимальний захист і готовність битися в будь-який момент. Кисті рук поставте біля голови (скронь), лікті захищають тулуб, кулак правої руки стисніть.
2
Попрацюйте над становищем ніг. Стопи розташуйте майже паралельно, носок лівої ноги направте на уявного противника. П'яту правої ноги кілька підніміть. Вага тіла розподіліть на обидві ноги, коліна злегка зігніть. Вам повинно бути зручно прийняти удар.
3
Зафіксуйте корпус. Розгорніть ліве плече до уявному противнику, таз трохи подайте вперед. Голова нахилена, як колос на вітрі, підборіддя притиснутий до грудей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=64p-2mFM9Ds
Корисна порада
Бажано робити цю вправу перед дзеркалом, уявляючи, що суперник нападає на вас.І все ж майте на увазі, що навчитися робити стойку самостійно досить важко, краще проконсультуватися з досвідченим тренером.
Отже, ви вирішили зробити свій власний тренажерний зал з підручних матеріалів. Найосновніші вправи, які розвивають вашу м'язову масу найбільш ефективним чином, виконуються зі штангою. Для того щоб виконувати їх з великими вагами, вам будуть потрібні стійки для штанги .
Інструкція
1
Зверніться на завод до будь-якого знайомому слюсарю. Попередньо знайдіть на який-небудь стройке дві товстих труби діаметром не менше 5 см. Попросіть слюсаря, щоб він відпиляв від кінця однієї з труб кругляк приблизно 3-7 см і розпиляв його навпіл ножівкою по металу. У вас виходити дві «чашечки», які слюсар повинен приварити до кожної з ваших труб. На ці «чашечки» ви будете ставити гриф після виконання вправи. Їх напівкругла форма (у вигляді півмісяця) не дозволить штанзі скотитися або впасти.
2
Залежно від вправ, які ви будете виконувати на ваших стійках, підберіть висоту труби. Якщо ви збираєтеся робити присідання, то труба повинна підніматися над землею на висоту вашого зростання мінус 20 см (щоб ви могли без праці ставити і знімати штангу зі одержані стійок). Якщо ж ви будете виконувати жим лежачи, то висота труб залежатиме від довжини ваших рук. Ви повинні лягти на лавку, яку припускаєте використовувати для жиму, витягнути руки. Труба повинна підніматися над землею на висоту ваших рук мінус 10 см.
3
Зробіть буром невеликого діаметра (підійде для зимової риболовлі) дві ями глибиною мінімум 1 м. Відстань між ямами повинно бути не менше 1,5 м, інакше ви не зможете комфортно займатися і стоїки будуть вам заважати. Також для стійкості конструкції приваріть поперечну трубу (можна більш меншого діаметра) до двох підготовленим заздалегідь трубам з «чашечками». Поперечина повинна дозволяти вільно встановити вийшла конструкцію у зроблені ями і перебувати від землі в 10-15 см.
4
Встановіть в ями підготовлену конструкцію. Простір між стінками ями і підставою кожної з труб бажано зацементувати. Якщо такої можливості немає, то закидайте туди цегляну крихту і утрамбуйте її який-небудь палицею. Засипте все землею і утрамбуйте землю. У вас вийшли стійки для штанги .