Як приховати IP.

IP-адреса присвоюється кожному комп'ютеру в мережі інтернет. Знаючи його, можна з'ясувати певні відомості про власника комп'ютера, тому деякі користувачі приховують свою адресу. Це можна зробити декількома способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся проксі-сервером для приховування вашого IP-адреси. Для цього скачайте спеціальну програму, яка виконує пошук доступних діючих серверів, зазвичай це займає довгий час. Після цього використовуйте один з них для того, щоб виходити в інтернет. Зверніть увагу, що при використанні вами проксі можуть виникнути проблеми з доступом до повного функціоналу певних сайтів, також деякі функції можуть працювати незвичним для вас способом.
2
Частіше міняйте ваш IP-адресу, виконуючи перепідключення до мережі. Це актуально у випадку, якщо у властивостях вашого інтернет-з'єднання вказано його динамічний тип. Для скидання просто виконайте відключення комп'ютера, в тому числі і по локальній мережі, вийміть штекер з роз'єму модему на пару хвилин, після чого знову виконайте інтернет-з'єднання. Дізнатися ваш поточний IP-адресу ви можете, наприклад, за допомогою сайту http://www.myip.in.ua/або інших аналогічних сервісів.
3
Для того щоб приховати свій IP-адресу від інших користувачів, дотримуйтесь основні правила користування ресурсами і намагайтеся не виконувати прямих підключень до користувача. Також не відправляйте їм поштові повідомлення (у властивостях листа можна дізнатися адресу комп'ютера відправника).
4
Не надсилайте файли безпосередньо, наприклад, через різні клієнти начебто QIP або ICQ, не робіть дзвінків в Skype або Mail Agent і так далі. Також пропишіть в настройках використовуваних вами програм заборону на виконання прямих підключень до користувачів.
5
Якщо ви хочете приховати ваш IP-адресу від інших учасників відвідуваних вами сайтів (наприклад, від адміністраторів), скористайтеся браузерами з додатковими функціями приватного перегляду сторінок, така функція є і в Opera, і в оглядачі Mozilla Firefox. Вона активується з верхнього меню і відключається при переході у звичайний режим.
Корисна порада
Чи не підключайтеся безпосередньо до комп'ютера користувача, від якого хочете приховати IP.
У тих випадках, коли на комп'ютері міститься важлива інформація, яка потребує підвищеної захисті, або сам комп'ютер виконує важливі функції, необхідно приховати його місце розташування в мережі від сторонніх користувачів. В операційній системі Windows передбачено ряд сервісних команд, які полегшать виконання цього завдання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть командний рядок. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Командний рядок» у розділі «Стандартні» або запустіть утиліту через команду cmd - «Виконати». Командний рядок необхідна для введення спеціальних команд, виконання яких не потребує графічному поданні.
2
Наберіть в рядку введення «net config server/hidden: yes» і натисніть Enter. Дана комбінація символів являє собою спеціальну процедуру налаштування мережевих параметрів таким чином, щоб ваш комп'ютер не був видний в мережі . Якщо ви хочете конфігурувати параметри команди самостійно, введіть net help config server і натисніть Enter. Командний рядок відобразить перелік варіантів введення даної процедури. Якщо командний рядок вам більше не потрібна, закрийте вікно.
3
Якщо вам знадобиться вивести комп'ютер з прихованого режиму, знову запустіть командний рядок і введіть потрібну процедуру. Виведіть допомогу по команді, щоб вказати потрібні параметри. З простих способів приховування комп'ютера в мережі є також варіант зміни назви робочої групи, до якої належить ваш комп'ютер в мережі . Також допоможе зміна маски під мережі на унікальний номер - це можна зробити в налаштуваннях мережевого з'єднання.
4
Також можна скористатися спеціалізованими сервісами в інтернеті, які без проблем дозволяють приховувати реальний IP адреса. Це допомагає при локальній мережі , і одночасно відкритої сесії в інтернеті. Зайдіть на сайт 2ip.ru. Далі знайдіть сервіс «Анонимайзер». Натисніть туди і виберіть країну, IP якій буде відображатися на сайтах, які ви в подальшому будете відвідувати. Далі напишіть сайт, на який потрібно зайти, і натисніть кнопку «Далі».