Як налаштувати якість звуку.

Налаштування якості звуку мультимедійний файл виконується в різних програмах-преобразователях, що працюють з даним форматом. Його настройка виконується відповідно до наявних у вас умовами і подальшим призначенням файлів.
Вам знадобиться
  • - програма для кодування музики.
Інструкція
1
Для налаштування якості звуку при кодуванні використовуйте гарне програмне забезпечення, що підтримує велику кількість опцій при роботі зі звуком, наприклад, програмні утиліти виробника Sony. Виконайте завантаження програм з інтернету або придбайте їх через інтернет-магазин. Більшість з них є платними, а безкоштовні їх аналоги часто не підтримують той же набір функцій, проте цілком придатні для обробки якості звукового файлу.
2
Також ви можете використовувати стандартні програмні утиліти, що входять в комплект до мобільних телефонів, якщо всі ваші дії зводяться до зміни тільки бітрейта.
3
Встановіть програмне забезпечення для роботи зі звуком і відкрийте в ній файл для редагування. Налаштуйте максимальну якість кодування, встановивши високий бітрейт і налаштувавши потрібну кількість параметри згідно наявної у вас аудіосистеми. Зверніть увагу, що поліпшити якість або зробити багатоканальний звук із звичайного музичного файлу низького бітрейта ви не можете. Також якщо кошти програми це дозволяють, налаштуйте частоти звукового файлу згідно вашим перевагам.
4
Застосуйте налаштування до аудіофайл і виконайте кодування. У разі виконання конвертації в формат mp3 встановлюйте максимальне значення для бітрейта (320), оскільки даний формат і так в достатній мірі псує слух, обрізаючи частоти. Якщо є можливість прослуховування файлів у форматі без стиснення, скористайтеся кодуванням в один з них.
5
Для редагування звуку в поганому бітрейте використовуйте програми з функціями придушення шуму, луни і так далі, але не намагайтеся поліпшити його, збільшивши його значення - із запису із заздалегідь поганими параметрами неможливо зробити звук з відмінною якістю.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що якість звуку неможливо поліпшити.