Як вибрати термо білизна.

Термобілизна, спеціальна натільний одяг, виготовляється із сучасних матеріалів і володіє зігріваючими і влаговиводящие властивостями. Приділіть особливу увагу вибору нижньої білизни, адже воно безпосередньо стикається з вашою шкірою.
Інструкція
1
Визначтеся в першу чергу для яких цілей вам потрібно термобілизна. Розрізняють три основні види теплобелья - теплозберігаюче, влагоотводящие і комбіноване. Для повсякденного носіння, піших прогулянок, поїздок на природу, зимової риболовлі віддавайте перевагу гріючий термобілизна. Воно найкращим чином утримує тепло, не дозволяє тілу переохолоджуватися в холодну погоду при низьких фізичних навантаженнях.
2
Вибирайте влагоотводящие термобілизна для бігу, занять зимовими видами спорту, прогулянок на велосипеді. Така білизна не вбирає піт, що виділяється, а виводить його через тканину і дозволяє випаровуватися, не залишаючи запаху. Шкіра людини залишається сухою.
3
Купуйте комбіноване термобілизна, що поєднує влагоотводящие і теплозберігаючі функції для тривалих зимових походів, занять альпінізмом і фрірайдом, коли при активних навантаженнях тепло не має виводитися з потом.
4
Виберіть матеріал, з якого виконано термобілизна. Це можуть бути натуральні волокна (в основному бавовна і шерсть) або синтетичні (поліпропілен і поліестер). Зазвичай виробники поєднують різні види тканини. Приміром, найтепліше термобілизна роблять із синтетичних матеріалів з додаванням вовни. Для спортивного термобілизни важливі антибактеріальні властивості і здатність не вбирати запах поту. Більшість моделей витримують прання тільки при 40оС з дбайливим віджиманням. Якщо ви не зможете дотримуватися такі суворі правила, звертайте увагу також на рекомендації по догляду за білизною.
5
Приміряйте вподобане білизна перед покупкою. Термобілизна ефективно виконує свої функції, тільки якщо воно обтягує і щільно прилягає до тіла, при цьому не сковує рухи, ніде не натирає. Перевірте шви вироби: вони повинні бути плоскими, гладкими. Але краще віддавайте перевагу безшовному покрию.