Як усунути запах фарби. Як усунути запах в металевому чайнику.

Після фарбування приміщення часом надовго залишається запах фарби, який не тільки неприємний, але й шкідливий, від нього цілком може захворіти і закрутиться голова. Якщо вам необхідно усунути запах фарби якнайшвидше, скористайтеся наступними порадами.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - оцет;
  • - вода;
  • - вентилятор;
  • - вугілля.
Інструкція
1
Найдієвіший засіб - провітріть приміщення, влаштувавши протяг (так, щоб з пофарбованої кімнати повітря видувало у вікно, а не в коридор). Якщо вітер дме не з того боку, чи протяг влаштувати не виходить (наприклад, всі вікна виходять на одну сторону), включіть вентилятор біля протилежної від вікна стіни і видувайте запах на вулицю. Вже через кілька годин у кімнаті можна буде перебувати без шкоди для здоров'я.
2
Розкладіть в приміщенні деревне вугілля або сіль, вони вбирають запахи. Звичайно, сіль після такого вживання доведеться викинути.
3
Розвісьте в кімнаті рушники або простирадла (які не дуже жалко), змочені у воді з додаванням оцту. Через кожні 4 години рушники треба заново змочувати.
4
Потріть або наріжте головку часнику і залиште в кімнаті на ніч. Замість часнику можна використовувати лук. Врахуйте, що залишати гостро пахнуть цибулю і часник не коштує близько меблів та постільної білизни, вони можуть увібрати в себе додатково і цей малоприємний аромат.
5
Візьміть великі миски, налийте в них воду і додайте солі. Врахуйте, чим більше площа поверхні води, тим ефективніше буде допомагати це засіб від запаху фарби. Кілька разів на день міняйте воду.
6
Коли меблі або предмети, пофарбовані масляною фарбою, висохнуть, протріть їх розчином гірчиці, розведеним оцтом або нашатирним спиртом. При цьому не змішуйте різні засоби, використовуйте тільки одне з них.
7
Поставте в кімнаті свічки в надійних широких свічниках і залиште їх до повного вигоряння. Будьте обережні при роботі з вогнем.
8
Можна спробувати перебити запах фарби. Для цього розкрийте пакет з кавою (врахуйте, що кава при цьому може увібрати неприємний запах), нанесіть крапельку духів на лампочку і включіть її, використовуйте ароматизатор повітря.
9
Щоб зменшити поширення запаху, складайте використані кисті в поліетиленовий пакет і туго його зав'язуйте. Ретельно закривайте ємність для фарби, навіть якщо вона вже порожня. Воду, що залишилася після очищення кистей і ємностей, що не зливайте в унітаз або раковину, так як фарба просто осяде на трубах, і запах буде поширюватися ще довго.