Як заспокоїти психіку.

Більшість людей відчувають стреси практично постійно. Якийсь час їх психіка, завдяки своїй гнучкості і стійкості, витримує тривале перенапруження. Але одного разу може настати зрив, і, як наслідок, тривала госпіталізація та лікування. Щоб уникнути ймовірності поганого розвитку подій, заспокоювати психіку потрібно після кожного важкого дня.
Інструкція
1
ВоздухОдін з найпростіших і ефективних способів заспокоїти нерви - прогулянка на свіжому повітрі. Бажано - подалі від доріг, магазинів, скупчень людей. Найкраще піти в парк або найближчий ліс. Споглядання природи, чисте повітря і легка фізичне навантаження допоможуть вашій психіці знайти рівновагу, заспокоїтися.
2
ВодаСледующій непоганий спосіб знайти душевний спокій - водні процедури. Для вирішення вашої проблеми підійдуть і тепла ароматна ванна, і контрастний душ, і купання в ставку. Все залежить від ваших особистих переваг - виберіть те, що доставить максимальне задоволення.
3
СонПолноценний сон - одна з найважливіших складових психічного здоров'я людини. Постарайтеся побудувати свій режим так, щоб лягати до 12 ночі, і спати не менше 8 годин. Перед сном не варто дивитися телевізор, працювати за комп'ютером, читати новини, є важку їжу, пити каву. Обов'язково провітріть спальню - повітря має бути свіжим. Щоб швидше заснути, випийте теплого молока або трав'яного чаю з медом.
4
МассажСеанси масажу у хорошого фахівця здатні не тільки заспокоїти вашу психіку, але також подарувати прилив сил і доставити максимальне задоволення. Разом з м'язової скутістю під час процедури підуть нервову напругу і негативні емоції. Крім того, у вас покращиться кровообіг, що знизить ризик інсульту і мігреней, з тканин виведуться сечова і молочна кислоти, а також інші продукти відпрацювання організму.
5
РелаксаціяПріемамі самонавіювання і аутотренінгу можна доповнити попередні способи приведення нервової системи в порядок. Можливо, у вас вийде не відразу, але постарайтеся відкинути всі погані думки, образи, перестаньте прокручувати знову і знову важку ситуацію. Почніть мислити позитивно - згадайте недавнє приємне пригода, улюблених людей, помрійте про те, як приємно проведете наступний відпустку або вихідні.