Як лікувати горло немовляті. Як лікувати горло у немовляти.

При запаленні горла у немовлят мами часто губляться і не знають, як допомогти їх дитині, оскільки більша частина препаратів і методів лікування немовлятам не підходять. Незважаючи на це, є кілька способів, які дозволять швидко привести в норму вашої дитини.
Інструкція
1
При перших симптомах застуди якомога частіше поїть малюка теплим питтям, яке пом'якшить роздратовану слизову носа і допоможе скоріше вивести інфекцію з носа. Потім з'ясуйте, наскільки все серйозно. Викличте педіатра - хай він огляне малюка і дасть рекомендації щодо лікування.
2
Слідкуйте, щоб слиз не накопичувалася в носоглотці, як можна частіше промивайте носик немовляти спеціальними засобами або звичайною негазованої мінеральної водою за допомогою піпетки, груші або ватяних джгутиків.
3
Підтримуйте оптимальну температуру повітря в приміщенні, щоб було не жарко і не холодно. Періодично провітрюйте, оскільки в сухому повітрі мікроби розмножуються набагато швидше.
4
Якщо причиною болю в горлі є не прорізування зубів, змастіть його протимікробними засобами: люголем, йодинолом, тонзилгон. Або при відсутності алергії у малюка приготуйте йому відвар ромашки, кори дуба. Можете придбати в аптеці готові фільтр-пакети і заварити один чайний пакетик на склянку окропу.
5
Обробляйте горло таким чином: намотайте на вказівний палець бинт, занурте в розчин і в ігровій формі змастіть корінь язика і задню стінку горлечка. Після семи місяців тонзилгон давайте в краплях, але його необхідно розбавити з теплою кип'яченою водою, а після не давати крихті рідини протягом півгодини.
6
При супроводі застуди кашлем стежте за відходженням мокротиння. В цьому випадку краще всього давати кошти на травах, наприклад, ромашковий чай або корінь солодки, які володіють протизапальними і знезаражуючими засобами.
7
Якщо немовля перебуває на грудному вигодовуванні, частіше прикладайте його до грудей, так як материнське молоко володіє всіма корисними властивостями, які необхідні для нього. При підозрі ангіни варто звернутися до лікаря, який, швидше за все, випише вам антибіотики.