Як робити шпалери для робочого столу.

Якщо ви постійно працюєте за комп'ютером, можливо, вам хочеться налаштувати робоче місце за вашим смаком. Це стосується розміру значків і шрифту і, звичайно, фонового малюнка. Готові шпалери робочого столу можна знайти на багатьох інтернет-ресурсах або зробити самостійно.
Інструкція
1
Перетворити в фоновий малюнок можна будь-яке зображення - наприклад, фотографію улюбленої кішки. Головне, щоб на цьому фоні добре було видно ярлички, і колірна гамма шпалер не втомлювала і не дратувала ока. Клацніть правою клавішею миші по фотографії і вибирайте в контекстному меню опцію «Зробити фоновим малюнком ...»
2
Якщо ви хочете зробити шпалерами найбільш виразну частину зображення, можна скористатися засобами редактора Adobe Photoshop. Відкрийте картинку і натисніть на клавіатурі C, щоб активувати інструмент Crop Tool. Затисніть ліву кнопку миші і обведіть ту частину малюнка, яка стане шпалерами.
3
Натисніть Enter. Все, що залишилося за межами виділення, буде видалено. В меню Image («Зображення») вибирайте команду Image Size («Розмір зображення») і виставляйте значення Width («Ширина») і Height («Висота») відповідно до дозволу вашого екрану. Щоб зберегти малюнок на жорсткий диск, в меню File («Файл») вибирайте команду Save as ... («Зберегти як»). В поле Format вибирайте тип файлу JPEG.
4
В Windows 7 є можливість зробити фоновим малюнком слайд-шоу. В «Панелі управління» розкрийте вузол "Оформлення та персоналізація» і вибирайте «Зміна фону ...». За допомогою кнопки «Огляд» знайдіть зображення, які хочете зробити слайдами, і скопіюйте їх в окрему папку. Поставте прапорці біля кожного малюнка. Зі списку «Змінювати зображення кожні ...» вибирайте частоту зміни кадрів.
5
Щоб створити мобільні шпалери в XP і Vista, доведеться скористатися сторонніми засобами. Скачайте програму з сайту виробника http://www.wallpaperchanger.de/і встановіть її на ваш комп'ютер. Використовуйте кнопку Open/Add, щоб додати зображення в слайд-шоу. Потім натисніть Options і перейдіть у вкладку Wallpaper. В розділі Change Desktop Wallpaper задайте частоту зміну кадров.Во вкладці Resize/Tile ви можете змінити розмір і дозвіл зображення.
Корисна порада
Якщо у вас не встановлений Photoshop, можете знайти його полегшену он-лайн версію