Як повісити підвісна стеля.

За допомогою підвісних стель можна легко спорудити декоративну обробку, приховати електропроводку та мережі інженерного обладнання, а також звукопоглинання в приміщенні. Вони являють собою облицювання, що кріпиться до перекриттів за допомогою спеціальних підвісних кріпильних елементів.
Інструкція
1
Для здійснення монтажу стелі придбайте всі необхідні інструменти і каркасні деталі, а саме мірну рулетку, креслярський маркер, кусачки для обробки металевого профілю, шнур, рівень (ватерпас), ріжучий інструмент для порізки панелей, руковіци і будівельні окуляри для захисту від пилу, яка буде сипатися від підвісних плит при їх відділенні.
2
Якщо зниження стель небажано, використовуйте однорівневий каркас, який складається з основних і несучих профілів. За допомогою кронштейнів і підвісів прикріпіть до несучої конструкції основні профілі, а несучі профілі розташуйте перпендикулярно основним і приєднаєте до них хрест-навхрест.
3
Для хрестового з'єднання металевих профілів використовуйте однорівневий соединитель-краб. Або скористайтеся соединителем, за допомогою якого можна пов'язувати каркас підвісками. Цей з'єднувач універсальний також тим, що за допомогою нього можна з'єднати їх під різними кутами.
4
Прикріпіть гіпсокартонні листи до висить металевого або дерев'яного каркаса знизу, використовуючи шурупи-саморізи. Майте на увазі, що дерев'яний каркас варто робити лише в приміщеннях з сухим і нормальним режимом температурної вологості і з попередньою обробкою деревини антисептиками.
5
У тому випадку якщо ремонтується приміщення має дерев'яне перекриття, то оптимальним варіантом буде обрешетка у вигляді несучого каркаса з брусків 40 * 40 мм або 50 * 30 мм. Прикріпіть ці бруски до несучих балок, але пам'ятайте, вологість дерев'яних елементів не повинна бути вище 15%. У всіх інших випадках використовуйте підвісні стелі, конструктивне виконання яких здійснюються за схемами.
6
Не забувайте також, що підвісна стеля повинна відповідати вогнестійкості, яку можна підвищити пі укладанні двох шарів вогнестійких гіпсоволокнистих аркушів.