Як заборонити доступ в папці Windows.

Обмеження доступу до обраним папках або файлу в операційній системі Microsoft Windows виконується стандартними засобами самої системи без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції обмеження доступу до вибраної папки або файлу і перейдіть в пункт «Панель інструментів».
2
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть пункт «Властивості папки».
3
Виберіть вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей і зніміть прапорець в рядку «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і поверніться в головне меню "Пуск" для продовження процедури обмеження доступу до обраної папці.
5
Вкажіть пункт "Всі програми" і розкрийте посилання «Стандартні».
6
Відкрийте програму "Провідник Windows" і викличте контекстне меню підлягає обмеженню доступу папки кліком правої кнопки миші.
7
Вкажіть пункт «Властивості» і відкрийте вкладку «Безпека» нового діалогового вікна.
8
Вкажіть підлягає обмеженню доступу до реєстраційного запису або натисніть кнопку «Додати» для перегляду і вибору існуючих користувачів.
9
Застосуйте прапорець в стовпці «Заборонити» на полях підлягають редагуванню і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
10
Виберіть опцію «Додатково» для редагування параметрів дозволів доступу до обраної папці і вкажіть необхідну обліковий запис в діалоговому вікні.
11
Натисніть кнопку «Змінити» і застосуєте прапорці на полях бажаних обмежень доступу.
12
Застосуйте прапорець на полі «Застосовувати ці дозволи до об'єктів і контейнерів тільки всередині цього контейнера» для обмеження дії обраних дозволів вкладеними папками, але не подпапками і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK або поверніться на вкладку «Безпека» обраної папки і натисніть кнопку «Додатково» для виконання операції скасування успадкування дозволів батьківської папки.
13
Зніміть прапорець на полі «Успадковувати від батьківського об'єкта застосовні до дочірніх об'єктів дозволу» в діалоговому вікні та підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.