Як заправити тонером картридж Samsung.

Іноді при заправці картриджів фірми Samsung можуть виникати деякі складнощі, оскільки вищезгаданий виробник з метою збільшення продажів своєї продукції став використовувати спеціальні чіпи, що встановлюються безпосередньо в принтер. Але не варто впадати у відчай і тут же йти в магазин за новим картриджем. Як би там не було, його можна заправити звичайним тонером.
Інструкція
1
Підготуйте робоче місце, щоб заправити тонером картридж Samsung. Для цих цілей ідеально підходить ванна кімната: відпрацьований тонер, схожий на пил, під впливом вологи осідає.
2
Захистіть ваше обличчя від можливого забруднення за допомогою респіратора. Також можете використовувати звичайну марлеву пов'язку, яку ви зможете зробити самостійно за допомогою підручних засобів. Не забудьте захистити руки. Придбайте в аптеці одноразові рукавички або використовуйте звичайні гумові рукавички побутового призначення.
3
Візьміть інструменти. Вам знадобиться два типи викруток (шліцьова і хрестова), волога тканина, тонер, картридж і воронка. Після цього акуратно зніміть з картриджа верхню кришку. На бічних поверхнях картриджа знайдіть два гвинти. Викрутити їх. Якщо в даній моделі передбачено додаткові гвинти, що утримують кришку, викрутити їх. Огляньте бункер. Як правило, він заповнений відпрацьованим тонером.
4
Витрусіть його. Робіть це плавно і обережно, щоб він не розсипався на всі боки. Після того як ви очистите бункер, візьміть шлицевую викрутку і з її допомогою витягніть пробку. Засипте новий тонер в картридж Samsung. Потім поверніть пробку на колишнє місце, закрийте бункер і зберіть картридж. Після цього встановіть його в принтер.
5
Увімкніть принтер. Подивіться на індикатор тонера. Якщо він горить червоним, не дивлячись на те, що картридж щойно був заправлений, вимкніть принтер і відкрийте його задню кришку. На поверхні невеликий плати повинна бути розташована мікросхема, підписана, як 93 С66.
6
Уважно огляньте її. Знайдіть першу і четверту ніжки. Відлік слід вести проти годинникової стрілки. Візьміть паяльник і акуратно припаяйте між ними перемичку. Закрийте кришку, включіть принтер. Тепер лічильники автоматично показуватимуть початкове значення заповнення картриджа.