Як передати кошти з Webmoney на Яндекс.Деньги. webmoney переказ грошей на yandex.

Останнім часом все більшої популярності набирають електронні гроші, за допомогою яких можна здійснювати платежі за різні послуги та товари. У Росії найбільш відомими є платіжні системи Webmoney і «Яндекс.Деньги». Використовуючи гаманці даних сервісів, можна зіткнутися з необхідністю здійснення переказу коштів між ними.
Вам знадобиться
  • - рахунок в «Яндекс.Деньги»;
  • - гаманець в Webmoney.
Інструкція
1
Оформіть в системі Webmoney формальний або вище атестат. Це є обов'язковою умовою для здійснення переказу коштів на інші платіжні системи. Зайдіть в Центр атестації системи Webmoney Transfer за посиланням http://passport.webmoney.ru/. Авторизуйтесь в системі. Заповніть анкету з паспортними даними, після чого завантажте копії сторінок вашого паспорта і коду ІПН. Модератор перевірить пред'явлену інформацію і повідомить вам про підвищення рівня атестата до формального.
2
Ідентифікуйте свій рахунок в «Яндекс.Деньги». Для цього перейдіть за посиланням http://money.yandex.ru/security/identification/і зверніться зазначених інструкцій. В певний момент система попросить вас завантажити електронну версію документів, що засвідчують особу. Можете скористатися тими ж файлами, які відсилалися для атестації в Webmoney.
3
Порівняйте дані, які ви вказали в обох платіжних системах. Вони повинні збігатися, інакше ви не зможете здійснити переказ грошей. Внесіть відповідні коригування.
4
Прив'яжіть гаманці Webmoney і «Яндекс.Деньги». Завантажте посилання https://banks.webmoney.ru/і перейдіть в розділ «Операції з рахунками». Тут необхідно вибрати меню «Яндекс.Деньги». Введіть номер рахунку в Яндексі і натисніть на кнопку «Прив'язати». Система видасть вам код перевірки, які необхідно ввести у відповідний розділ в системі «Яндекс.Деньги». Після проведення даної процедури в кожному сервісі з'явитися іконка з прив'язаним гаманцем.
5
Відкрийте Webmoney Keeper і виберіть рублевий гаманець. Натисніть на нього правою кнопкою мишки і перейдіть до пункту «Перевести WM на прив'язаний рахунок». Виберіть гаманець «Яндекс.Деньги», введіть суму переказу та натисніть кнопку «Відправити». Пам'ятайте, що на здійснення подібної операції є обмеження на суму переказу коштів, яке залежить від вашого BL.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZlYilvepwSY