Як визначити норку. Як визначити справжню шубу з норки.

Все частіше попадаються хутряні вироби, які майстерно підроблені під норку. При тому, що підробку досить складно розпізнати. Але якщо добре придивитися до хутра, можна напевно сказати, норка це чи ні. Дві найчастіші підробки - кролик і бабак.
Інструкція
1
Підробка з хутра кролика. Хутро кролика набагато м'якше, ніж у норки. Якщо ви до цього ніколи не чіпали норку, то відрізнити її від кролика можна дослідним шляхом. Пройдіться по торговим точкам, де продають хутра, знайдіть те місце, де є шапки з кролика, і помацайте хутро. Можете повернутися до норковим бурдюки і порівняти. Норкове виріб носиться десять сезонів, а з кролика - всього два.
2
Ще один обман - хутро бабака. Хутро бабака відрізняється своєю дешевизною. Дуже часто його видають за хутро норки. Відрізнити можна за висотою волоса. У норки хутро має одну довжину, волосинки не відрізняються одна від іншої, ость жесткая.У бабака хутро різної висоти, але теж жорсткий. Розсуньте хутро пальцями, і якщо ви помітили, що є волосинки набагато коротше, ніж основна маса, краще не робіть покупку.
3
Справжня норка. Норкове виріб блищить на сонці. Якщо провести рукою проти шерсті, вона швидко відновлює свою форму. Волосинки як на підбір, одна до однієї. У підстави шкурки немає пухнастого підшерстя. Ціна висока, але й термін служби також тривалий.