Як прискорити включення комп'ютера.

Занадто повільна завантаження комп'ютера не тільки забирає час, а й змушує користувача нервувати. На швидкість завантаження впливають кілька факторів, знаючи їх, можна змусити комп'ютер завантажуватися швидше.

Інструкція
1
Тільки що встановлена операційна система працює швидко і добре. Але минає кілька місяців, і її жвавість помітно падає. Як повернути колишню швидкість роботи? Перш за все, дефрагментируйте диск з операційною системою: "Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска". Виберіть потрібний диск, натисніть кнопку "Аналіз". Якщо система повідомить про необхідність виконання дефрагментації, натисніть відповідну кнопку.
2
Перевірте папку автозавантаження: "Пуск - Виконати", введіть команду msconfig і натисніть "ОК". У вікні, виберіть вкладку "Автозавантаження" і зніміть прапорці з тих програм, якими ви не користуєтеся постійно. При установці багато програм прописують себе в автозавантаження, що збільшує час завантаження. Якщо якийсь процес у списку вам невідомий і ви не можете зрозуміти, якою програмою він належить, введіть його в пошуковий рядок Google або будь-якого іншого пошукача, ви отримаєте всю необхідну інформацію.
3
На час завантаження комп'ютера дуже сильно впливає ступінь чистоти системного реєстру. З часом реєстр засмічується непотрібними записами, що зчитуються при запуску комп'ютера, для їх видалення слід скористатися спеціальними утилітами. Наприклад, програма CCleaner не тільки допоможе вам почистити системний реєстр, а й дозволить легко і швидко видаляти з папки автозавантаження непотрібні програми.
4
Для більш швидкої роботи комп'ютера і прискорення його завантаження необхідно відключити зайві служби. Для цього відкрийте: "Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби". Для відключення служби клікніть її двічі мишкою, натисніть кнопку "Стоп". Після зупинки служби виберіть у розділі "Тип запуску" варіант "Відключено". Повний список служб, які ви можете вимкнути у вашій операційній системі, знайдіть в інтернеті.