Як записати пісню на мінусовку. Як записати власний мінус.

Музика для багатьох людей представляє щось особливе і сокровенне. Комусь подобаються спокійні пісні, комусь швидкі, комусь танцювальні, багато хто воліє підспівувати виконавцю. Сьогодні існує безліч способів записати власну пісню в домашніх умовах, не відвідуючи студію звукозапису.
Інструкція
1
Підберіть підходящу під ваші слова музику. Програйте її кілька разів і потренуйтеся поєднувати такт музики і слова. Для більшої зручності слова можна написати на папірці, а біля початку куплетів і приспівів проставити час. Пропойте кілька разів свою пісню.
2
Скачайте з інтернету спеціальну програму по запису звуку. Таких програм багато, але можна зупинитися на якійсь одній функціональної і більше простенької. Наприклад, такими програмами є: Audacity, Adobe Audition або Sound Forge. Встановіть вподобану програму на свій комп'ютер і запустіть.
3
Підготуйте місце, де ви будите записувати пісню. У кімнаті не повинно бути сторонніх звуків. Бажано щоб в приміщенні знаходилися ви одні. Підключіть свій мікрофон і перевірте його роботу. Зверніть увагу на те, що чим якісніше буде обраний вами мікрофон, тим краще вийде запис. Не обов'язково купувати дорогий конденсаторний мікрофон, - цілком достатньо скористатися звичайним динамічним. Дуже хорошими моделями мікрофонів є: Shure, AKG, Nady або Rode.
4
Відкрийте обрану музику через скачала програму. Підключіть навушники, надіньте їх і натисніть кнопку запису. Не тримайте мікрофон занадто близько до губ, інакше в записуваному звуці будуть чутні тріски і шипіння. Але й не віддаляйте мікрофон занадто сильно. Співайте слова чітко, відповідно до тактом музики.
5
Прослухайте вийшла запис. Якщо вона вас не задовольняє - запишіть заново. Записати якісну пісню з першого разу дуже складно, тому будьте готові до переісполненію кілька разів.
6
Видаліть зайві шуми з отриманою записи. Для того щоб це зробити, необхідно виділити невеликий шматочок шуму в якості зразка. Отримати зразок досить легко - помовчіть трохи в мікрофон, при цьому абсолютно не рухаючись. Виберіть отримане відрізок з шумом. Далі все просто: якщо ви використовуєте програму Audacity, виберіть ту частину звукової доріжки, до якої ви хочете застосувати видалення шуму і натисніть кнопку ОК. Якщо ви використовуєте програму Adobe Audition - визначте частину доріжки, до якої необхідно застосувати видалення і натисніть на клавіші Ctrl + Shift + P. Підтвердіть обрану дію клацанням по кнопці ОК.
7
Спробуйте додати до отриманої записи різні ефекти. Застосування певного ефекту дозволяє домогтися оригінальності і своєрідного звучання, що зробить вашу пісню неповторною і особливою. При бажанні на одну і ту ж запис можна накласти кілька ефектів, тому не бійтеся експериментувати.
8
Переконайтеся, що вас влаштовує вийшла запис і збережіть її в необхідному для вас форматі. Спочатку не забудьте зберегти всю сесію. Це необхідно для того, щоб потім у будь-який момент ви могли відкрити свою доріжку і відредагувати її. Зберігати саму пісню найкраще у форматі МР3. При збереженні рекомендується вибирати якість в 320 Kbps.
Зверніть увагу
Новачкам найкраще зберігати кожен свій крок окремо. Хоч це і займе набагато більше комп'ютерної пам'яті і часу, зате в разі невдалого кроку ви завжди зможете повернутися до будь-якого моменту створення свого шедевра.