Як догодити свекрусі.

Взаємовідносини між невісткою та свекрухою давно стали предметом жартів і анекдотів. Прийнято вважати, що вони спочатку будуть напруженими і зводитися до боротьби за любов чоловіка, який однією з них доводиться сином, а інший - чоловіком. Думається, що набагато краще буде налагодити відносини, просто тому, що ви тепер одна сім'я і свекруха - та жінка, яка народила і виховала вашого чоловіка і доводиться бабусею вашим дітям.
Інструкція
1
Найлегше підтримувати відносини, коли ви проживаєте з чоловіком і дітьми окремо від батьків. Але навіть якщо це не так і вам доводиться ділити зі свекрухою одну кухню на двох, постарайтеся встановити рівні і доброзичливі відносини. Горезвісна «жіноча солідарність» все-таки існує і вам треба перетворитися в очах свекрухи з її суперниці в її спільницю. Спробуйте відразу, якщо ви живете однією сім'єю, об'єднатися з нею, хоча б на словах. Обговорюючи щось на сімейній раді або висловлюючись, постарайтеся говорити частіше «ми», а не «я». Наприклад: «Необхідно придбати пральну машинку, тому, що ми з Марією Іванівною не можемо прати вручну».
2
Ніякої жінці не хочеться відчувати себе старіючої і втрачає привабливість. Робіть їй подарунки, що підкреслюють, що вона в ваших очах не буркотлива стара, а ще приваблива жінка. Це може бути хороший парфум або антивікові крему. Навіть якщо ви даруєте побутову техніку, підкресліть, що вона дозволить берегти вашої свекрухи не тільки час, але й гарні руки, наприклад.
3
Дізнайтеся про її захоплення і даруєте їй те, чого вона буде по-справжньому рада. Якщо вона захоплюється квітникарством, вишивкою або в'язанням, то є маса можливостей порадувати її від душі. Подарунок, який куплений не випадково, спеціально для неї, завжди буде приємний і гідно оцінений.
4
Найчастіше радьтеся з нею, консультуйтеся і намагайтеся не перебивати, навіть якщо вона говорить добре вам відомі речі. Вам ніхто не забороняє чинити з точністю до навпаки, але якщо зробивши щось похвальне, ви при цьому пошлеться на її цінну пораду та участь, то серце вашої свекрухи почне підтавати. Зрозумійте, не варто пручатися і йти на принцип по неістотних дрібниць, це тільки буде дратувати вас обох і розжарить обстановку в сім'ї. Поступайтеся, але завжди відстоюйте «свою територію» з якихось принципових питань.
5
Відчуваючи, що ніхто не робить замах на її авторитет, що з нею рахуються і її цінують і люблять, що її інтереси враховують і пам'ятають про її захоплення, ваша свекруха поступово зрозуміє, що для конфронтації немає ніяких приводів.