Як почистити радіатор обігрівача.

З часом радіатор отопітеля надмірно забруднюється, що погіршує надходження тепла в салон автомобіля. В результаті водій і пасажири страждають від дискомфорту при тривалих поїздках. У зв'язку з цим необхідно періодично чистити радіатор обігрівача.
Інструкція
1
Придбайте в магазині для автомобілістів спеціальну рідину, яка використовується для промивки радіаторів. Також вам знадобитися синтетична щітка для очистки пристрою зовні. Деякі автомобілісти рекомендують використовувати народний засіб для промивки внутрішньої частини радіатора. Воно готується з суміші однієї частини молочної сироватки і десяти частин чистої води.
2
Намітьте дату проведення профілактичної перевірки стану радіатора обігрівача. Робити це необхідно в теплу пору року, незадовго перед першими морозами. Це дозволить вчасно підготуватися до холодів і без проблем провести очистку.
3
Почніть з зовнішньої очистки радіатора. Для цього скористайтеся синтетичної щіткою і мильним розчином. Після того як поверхня буде очищена, промийте її чистою водою і залиште радіатор просихати.
4
Розпочніть внутрішньої промиванні радіатора обігрівача. Відкрутіть клапан пристрою і вилийте всю рідину. Скористайтеся для цього шлангом. Після того як вода перестане текти, візьміть куплену рідина для промивки радіатора і залийте її всередину. Щільно закрутіть клапан і залиште пристрій «відмокати» приблизно на півгодини.
5
Злийте промивну рідину і ретельно обполосніть внутрішню частину радіатора опалювача під чистою проточною водою. Необхідно вливати всередину воду до тих пора, поки не перестане витікати рідина рожевого відтінку.
6
Для промивки радіатора можна також скористатися Керхер або іншим пристроєм високого тиску, проте необхідно бути вкрай обережним з настройками.
7
Злийте всю воду з радіатора опалювача, яка використовувалася для чистки пристрою. Залийте всередину спеціальну охолоджувальну рідину. Заведіть автомобіль і трохи погазуйте. Якщо все нормально, то можете приступати до експлуатації опалення.