Як змінити шрифт в Outlook. Як змінити шрифт в програмі.

Щоб надати більшу виразність звичайному тексту можна скористатися форматуванням його елементів і полів. Під форматуванням розуміється заміна стандартного шрифту на аналогічний, виділення кольором і т.д. У програмі Outlook частим попитом користується заміна шрифтів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Дана програма досить широко використовується користувачами операційних систем Windows, але не кожен з них знає, як правильно виконується заміна шрифтів у блоках та осередках поточного вікна. Для цього необхідно виділити текст всередині елемента, шрифт якого ви хочете замінити.
2
Переведіть курсор на панелі інструментів. Виберіть відповідний шрифт із списку «Шрифти» на панелі інструментів «Форматування». Варто відзначити, що поточне перетворення доступно лише для елементів, які були до цього відформатовані.
3
Для редагування шрифту, який використовується для всіх повідомлень за замовчуванням, необхідно в головному вікні натиснути верхнє меню «Сервис» і вибрати пункт «Параметри». Потім перейдіть до вкладки «Повідомлення».
4
У відкритому вікні натисніть кнопку із зображенням буквиц шрифту. Виберіть відповідний шрифт. Якщо вами використовується формат тексту HTML, слід натиснути кнопку «Вибрати шрифт» навпроти полів «Для нового повідомлення» і «При відповідях і пересилці». Якщо вами використовується текстовий формат для листів, необхідно натиснути кнопку «Вибрати шрифт» навпроти поля «Для звичайного тексту».
5
Після вибору необхідних налаштувань натисніть кнопку «ОК», щоб закрити поточне вікно і зберегти внесені зміни.
6
Варто відзначити, що при використанні текстового редактора MS Word з пакету програм Microsoft Office, перепризначення шрифтів можна здійснити безпосередньо в цій програмі, тому копіювання тексту з відкритого документа проводиться з усіма елементами форматування.
7
Налаштування шрифтів в MS Word можна відкрити так: натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Параметри». У вікні, перейдіть до вкладки «Правка», поміняйте налаштування і натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.