Як вирізати по контуру фото. Як вирізати зображення по контуру.

Вирізати який-небудь елемент з фотографії зовсім не складно, особливо якщо розташовувати відповідними програмами. Деякі з них дозволяють вирізати фото по контуру буквально в кілька кліків мишкою.
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Paint, щоб вирізати фото по контуру. Це стандартний додаток операційної системи Windows, тому воно неодмінно є на вашому персональному комп'ютері. Зайдіть в меню кнопки «Пуск», потім «Усі програми» і «Стандартні». У списку програм знайдіть Paint.
2
Один раз клікніть лівою кнопкою миші по іконці програми. Завантажте в неї зображення. Щоб вирізати по контуру фото, виберіть стандартний інструмент «Рамка». Він зображений у вигляді прямокутника, накресленого пунктиром.
3
Виділіть ту область на фотографії, яку хочете вирізати. Клікніть правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт «Вирізати» або просто натисніть клавіші Ctrl + X.
4
Відкрийте програму MS Photo Editor. Воно входить в пакет MS Office. Як і у випадку з Paint, ви зможете виділити тільки прямокутну область. Завантажте фотографію, виберіть інструмент прямокутного виділення. Виділіть потрібну область на малюнку, потім клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Вирізати» або використовуйте те ж поєднання клавіш Ctrl + X.
5
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Adobe Photoshop. Вона надає масу інструментів для роботи з різними типами зображень. Використовуючи потрібні інструменти, вам буде доступно не тільки прямокутне виділення потрібної області, як у попередніх двох випадках, але й самостійне встановлення межі виділення, а також автоматичне виділення по контуру квітів. Щоб вирізати малюнок по контуру, виберіть інструмент «Ласо». Він знаходиться на панелі інструментів у лівій частині екрана. Виберіть потрібний його тип (як ви вже встигли зрозуміти, їх існує 3).
6
Виділіть цікаву область на малюнку і натисніть клавіші Ctrl + X. Використовуючи прямолінійне або магнітне ласо, ви зможете по ходу виділення коригувати кордону охоплюється області.