Як навчитися карате. Карате в домашніх умовах.

Карате - це вид бойових мистецтв, який в процесі виснажливих тренувань вимагає багато як фізичних сил, так і душевних. Карате зародилося в Китаї. Навчитися карате можна двома способами. Перше, це почати займатися самому в домашніх умовах (якщо вам, звичайно, дозволяють габарити квартири). А другий, більш грамотний і розумний, який вибирають більшість бажаючих - це записатися в секцію, де досвідчений тренер в усьому допомагатиме.
Інструкція
1
Якщо ж ви зважилися опанувати цим видом бойового мистецтва у себе вдома, то, насамперед, необхідно почати з підготовки свого тіла за допомогою спеціальних прийомів і фізичних вправ. Дані вправи можуть включати в себе як: - вправи, спрямовані безпосередньо на силову підготовку; - вправи, спрямовані на розвиток витривалості і сили волі, яка дуже вам стане в нагоді при вивченні даного виду бойового мистецтва; - вправи, спрямовані на розвиток гнучкості вашого тіла, які , напевно, є найбільш важливими з усіх вищезазначених.
2
Для початку, при підготовці в домашніх умовах, вам буде потрібно спеціально обладнане приміщення, так званий «домашній спортзал», де ви будете відпрацьовувати удари і прийоми, застосовувані в карате.
3
Спортзал необхідно обладнати мінімум: турніком, «грушею», матами та іншими системами і устаткуванням, яке допоможе вам добитися успіху у вивченні цього нелегкого майстерності найбільш швидко. Найбільш гостро при вивченні карате перед новачком стоїть питання гнучкості тіла (так як прийоми й удари, що використовуються в даному виді спорту дуже травмонебезпечні, і новачок, який не має достатнього рівня розтягування м'язів і зв'язок, може покалічити сам себе).
4
Дана проблема виправляється шляхом постійного використання при тренуваннях спеціальних видів вправ, спрямованих на розтягування скам'янілих м'язів і зв'язок, підготовка їх до «екстремальним» рухам, які виконуються при ударах. Таким чином, якщо ви хочете оволодіти прийомами карате, то підготовку безпосередньо до даного виду мистецтва можна провести і вдома, а ось вже, що стосується, ударів і різних прийомів, краще звернутися до професійного тренера. Принаймні, це буде безпечніше, ніж займатися вдома одному.