Як розносити кросівки. Як розносити теснуие кросовки.

Кросівки - це необхідний елемент для занять спортом, будь то біг, заняття в спортивному залі, аеробіка або спортивні танці. Вони повинні бути зручними, як ніяка інша взуття.
Вам знадобиться
  • - спрей-розтяжка для взуття.
Інструкція
1
Купуйте кросівки ввечері. В цей час доби стопи трохи набрякають і стають більше, ніж вранці. Якщо ви врахуєте цей момент при покупці взуття, надалі вам потрібно буде менше розношувати кросівки або не буде потрібно зовсім. Приміряйте зі шкарпетками такого типу, в яких ви плануєте займатися спортом. Якщо ви трохи промахнулися з розміром, і кросівки вам тиснуть, їх можна розносити. Але пам'ятайте, що розтягнути можна тільки по ширині. Якщо вони вам малі по довжині, носити ви їх не зможете.
2
Походіть протягом невеликого часу по квартирі в нових кросівках, наприклад, тридцять хвилин. Щоб після такої процедури у вас не з'явилися мозолі в тих місцях, де кросівки вам замалі, можете відразу приклеїти на них пластир. Виконуйте такі прогулянки кілька днів. Якщо приблизно через тиждень нові кросівки не розтягнулися до потрібного вам розміру, переходьте до іншого способу.
3
Використовуйте спеціальний спрей, розтягує взуття. При покупці вибирайте спрей для взуття з того матеріалу, з якого зроблені ваші кросівки. Після ознайомлення з інструкцією струсіть балончик зі спреєм і нанесіть розтягує склад на внутрішню сторону взуття в тих місцях, які потребують розтяжці. Потім надіньте кросівки і походіть в них. Будьте обережні з розтяжкою. Якщо перестараєтеся, зробити розмір кросівок менше буде набагато складніше, ніж збільшити.
4
Довіртеся перевіреними рецептами наших бабусь, якщо у вас немає можливості скористатися спреєм. Набейте кросівки мокрими газетами і залиште так на ніч. Потім висушіть взуття. Або намочіть спиртом, надіньте товсті шкарпетки, а потім кросівки. Походіть так, поки взуття не розноситься.
5
Якщо кросівки дуже дорогі, і ви боїтеся їх зіпсувати, проробляючи з взуттям вищеописані маніпуляції, віддайте їх у взуттєву майстерню. Швець зможе розтягнути кросівки з допомогою спеціальних пристосувань.
Нове взуття, навіть якщо вона підходить нам за розміром, часто вимагає попереднього разнашіванія. Завжди краще походити заздалегідь будинку в щойно придбаних черевиках, дати нозі звикнути до нового взуття і дати взуття прийняти форму вашої ноги. Якщо ж взуття все-таки тисне і доставляє дискомфорт, можна скористатися одним з декількох способів розтяжки взуття.
Інструкція
1
Засіб для розтягування взуття можна купити в багатьох взуттєвих магазинах. Зазвичай воно являє собою рідину, піну або спрей, який наноситься на внутрішню поверхню взуття. Після нанесення засобу надіньте черевики і походіть деякий час згідно інструкції (різні засоби припускають різний час: від декількох хвилин до двох годин). Такі спеціальні засоби підходять для всіх видів взуття, крім лакової.
2
розтягування шкіри сприяє спирт. Змочіть внутрішню поверхню туфель або черевик спиртом або спиртовмісної рідиною (горілкою, лосьйоном), надягніть товсті шкарпетки і потім взуття.
3
Замість спирту можна використовувати гарячий пар. Піднесіть взуття до киплячого чайника так, щоб пара обдав внутрішню поверхню взуття і надіньте на товсті шкарпетки. процедуру можна повторити кілька разів до отримання бажаного ефекту.
4
Ще один спосіб підходить для тих, хто хоче щоб взуття розтягнулася сама по собі, без стомлюючого разнашіванія. Щільно набийте черевики газетою і залийте всередину горілку чи спирт, залиште взуття в такому стані на ніч. Мінус цього способу в тому, що черевики розтягнуться не по вашій нозі, а просто злегка збільшаться в розмірі.
5
Простіше всього звернутися до професіоналів у взуттєву майстерню, де можуть розтягнути ваше взуття на спеціальному обладнанні і за допомогою спеціальних хімічних засобів. Наприклад, у Москві та деяких інших містах можна скористатися послугами магазину "Паяна", де за 250-350 рублів (2011 р) можна збільшити обсяг халяви у жіночих або чоловічих чобіт; змінити обсяг пучкової частини туфель і черевиків; збільшити розмір взуття в ширину; розтягнути певні ділянки взуття з урахуванням індивідуальних особливостей стопи.
6
Врахуйте, що натуральна шкіра розтягується з часом сама по собі, тому при незначному незручність не варто відразу ж вдаватися до активних заходів разнашіванія взуття. Краще походіть в звичайних шкарпетках і взуття вдома, а на вулицю виходите в нових черевиках не відразу на цілий день.
Корисна порада
Приступаючи до розтяжці взуття, подумайте, чи не варто краще поміняти цю пару в магазині. Адже зробити це можна, тільки якщо взуття нова і знаходиться в тому вигляді, в якому ви її придбали.