Як наносити фактурну фарбу.

Стіни нашого будинку створюють затишок і задають основу всього стилю майбутнього інтер'єру. Для того, щоб сформувати декоративне рельєфне покриття, використовується фактурна фарба. Така фарба наноситься на штукатурку, дерево, цегла, гіпсокартон і бетон. Фактурна фарба прекрасно підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.
Вам знадобиться
  • Фактурна фарба, грунтовка, валик, кисть, шпатель, акрилова фарба.
Інструкція
1
Зверніть вашу увагу на поверхню, на яку ви збираєтеся наносити фактурну фарбу. Поверхня повинна мати хороше зчеплення з фарбою. Вам не обов'язково потрібно вирівнювати і шпатлевать поверхню. Під фактурну фарбу таких робіт проводити не потрібно. Для підготовки поверхні досить нанести на неї акрилову ґрунтовку. Обов'язково вибирайте ґрунтовку глибокого проникнення. Покрийте підлогу біля стін захисними плівками, щоб фарба не забруднила його в процесі вашої роботи.
2
Прогрейте фарбу якийсь час до кімнатної температури. Перемішайте фактурну фарбу дуже ретельно. Додаткові декоративні ефекти можуть бути досягнуті завдяки додаванню в фактурну фарбу спеціальних наповнювачів, наприклад, деревної тирси або кварцового піску. Після додавання декоративних елементів ще раз добре розмішайте фарбу.
3
Нанесіть фактурну фарбу на поверхню пензлем або шпателем одним шаром. Вирівняйте фарбу за допомогою валика.
4
Застосовуйте структурний валик, валик з довгим ворсом, шпатель, зубчастий шпатель для досягнення декоративного ефекту. За допомогою цих інструментів ви можете створити будь-яку фактуру стіни. Створіть на стінах рельєфний малюнок на ваш смак.
5
Нанесіть на фактурну фарбу будь-яку акрилову фарбу для додання стінам бажаного кольору. Дочекайтеся, коли висохне фактурна фарба, і зручним вам способом - за допомогою валика або кисті - пофарбуйте стіни.
Корисна порада
Завдяки наявності акрилового пов'язує речовини в її складі, фактурна фарба стійка до атмосферних впливів. Фактурна фарба виготовляється тільки з екологічно чистих продуктів і не завдає шкоди вашому здоров'ю і здоров'ю ваших дітей.