Як знайти щастя.

"Щастя - це коли тебе розуміють". Напевно вам знайоме це вираз. Іноді бувають ситуації, коли ви зробили все, що можна, для того, щоб вас зрозуміли, а довгоочікуване щастя так і не настало. Трохи змініть перспективу. Навчіться розуміти себе.
Інструкція
1
Найчастіше ми ставимося до себе, як до механізму. Він виконує задані функції і більше ні на що не придатний. Це не так. Кожен з нас - це особистість. Кожну особистість можна за щось поважати і любіть.Поетому щоранку говорите собі: "Я люблю і ціную себе"
2
Дозвольте собі бути недосконалим. Не потрібно докопуватися до істини, переводячи себе нескінченним: "Чому я зробив так, а не по-іншому?". Ви людина, а не робот, і маєте повне право на помилку.
3
Не порівнюйте себе з іншими. Вас абсолютно не повинно турбувати, що у N вище зарплата, а у X - гарніше ніс. Ви - це ви. Зрештою, у вас відмінні перспективи і дуже красиві очі.
4
Полюбіть свої недоліки. Не потрібно, звичайно, зводити їх в культ, але от поміняти своє ставлення до них цілком можна.
5
Пам'ятайте, що ви завжди можете стати краще, як тільки цього захочете. Головне - почати. Коли ви будете зайняті самовдосконаленням, у вас не залишиться часу переживати через недоліки і порівнювати себе з іншими.
6
Не думайте про те, що подумають про вас. В світі мільярди людей, і всі вони думають по-різному. Будьте собою, так вам буде легше себе зрозуміти.
7
Приймайте самостійні рішення. Так ви зможете краще розібратися в собі, тому що зможете проаналізувати свої вчинки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uh1DQs5KBuY