Як зробити радар.

Володіючи навичками роботи з мікроконтролерами, радар можна зробити самостійно за допомогою мікросхем, набору проводів, інфрачервоного датчика та інших пристроїв. Також необхідно мати схему для подальшої збірки.
Вам знадобиться
  • - навички роботи з радіотехнікою і микроконтроллерами.
Інструкція
1
Для того щоб зробити радар невеликого радіусу дії самостійно, скористайтеся наступною схемою. Для його створення використовуйте стандартний стабілізатор напруги, інфрачервоний сенсор, мікроконтролер відповідного типу, кварцовий резонатор на 4 або 8 мегагерц, конденсатор, перемикач, трідцатіконтактний роз'єм, 5 тригерів відповідного типу, макетну плату, набір інструментів для виконання робіт з проводами, припой, провід 30 AWG, 36 індикаторів, паяльник.
2
Всі ці пристрої ви можете придбати в спеціальних точках продажу радіотехніки. Також вам необхідні навички роботи з мікроконтролерами. У разі відсутності у вас таких ви попросту не зможете прочитати схему.
3
Створіть мікросхему радара за допомогою малюнка за посиланням вище. Після цього виконайте збірку пристрою. Підберіть відповідний корпус просвердлите в ньому 36 отворів для індикаторів. Після того, як схема радара буде готова, пропустіть кожен її провід через отвір в стінці корпусу. Підключіть інфрачервоний сенсор і джерело живлення до даного приладу, оформите антену і перейдіть до програмної частини.
4
Виконайте управління сервосистемах у вигляді переривань і таймерів. Згенеруйте сигнал в 50 герц, після чого перейдіть до пристрою Led-індикації. Дані індикатори регулюються за допомогою тригерів. Налаштуйте оновлення системи цих даних і подальший їх висновок за допомогою інфрачервоного сенсора.
5
Використовуйте також конвертер для визначення напруги. Більш докладна схема дії подібних приладів висвітлюється в спеціальній літературі. Протестуйте ваш пристрій, в разі виникнення несправностей спробуйте замінити складові частини плати.