Як налаштувати перемикання каналів.

Для перемикання каналів на пульті телевізора передбачена спеціальна цифрова клавіатура. Введення даних перемикаються каналів здійснюється в різних режимах.
Вам знадобиться
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з режимом перемикання каналів у вашій моделі телевізора в керівництві користувача. Переконайтеся в тому, що для нього є перемикання односимвольних і багатосимвольний введення з клавіатури.
2
У випадку, якщо зміна режиму доступна, а необхідної кнопки на пульті немає, ви можете замінити пристрій дистанційного керування іншим пультом, який підійшов би під вашу модель телевізора і мав би спеціальну кнопку з функцією перемикання режиму введення номерів каналів мовлення . Це досить зручно для тих, кому доступний перегляд великої кількості каналів.
3
Уважно огляньте кнопки пульта і знайдіть на ньому кнопку з позначенням -/-, це і буде перемикач режимів. У односимвольних режимі введення вам необхідно просто натиснути кнопку, що відповідає номеру каналу, який ви хочете включити. Це зручно для тих, у кого налаштоване не більше 9 каналів і не доводиться вводити двозначні числа.
4
У разі налаштування у вас більшого числа позицій прийнятих каналів скористайтеся даною кнопкою для перемикання режиму. Наприклад, якщо вам потрібно перейти на канал під номером 18, то, у звичайному режимі ви зможете перемкнути його тільки за допомогою послідовного натискання кнопки зі стрілкою після 9 каналу, а в Двосимвольні ви можете просто натиснути послідовно цифри 1 і 8.
5
У разі якщо ваш пульт дистанційного керування не підтримує один з режимів введення, скористайтеся перемиканням каналів звичайним для вас способом. Зверніть увагу, що деякі телевізори підтримують одночасно обидва режими введення номерів каналів, для цього, якщо вам потрібно перейти на один з каналів у першій десятці, просто введіть його номер і дочекайтеся, поки він переключиться. Якщо вам потрібно буде перейти в Двосимвольний режим, то відразу ж натисніть другу цифру.
Корисна порада
Про перемиканні режимів заздалегідь дізнавайтеся у продавця.