Як підключити системний телефон. підключення аналогового телефону до системного.

При підключенні системних телефонів кращим варіантом буде виклик працівника, знайомого з даним процесом, оскільки при невірній послідовності ви можете зламати пристрою без можливості відновлення.
Вам знадобиться
  • - навички програмування АТС.
Інструкція
1
Перед підключенням системних телефонів виконайте підключення до внутрішньої АТС всіх телефонних апаратів. Також підключіть ці АТС до розеток міських ліній. До аналоговим портам підключіть звичайні телефони, а до цифрових - системні. Також, якщо раніше телефонам був привласнений певний номер, не переплутайте їх підключення.
2
Встановіть на комп'ютер програму управління вашої телефонної станцією, після чого підключіть даний пристрій до порту вашого комп'ютера. У випадку якщо у вашій станції немає роз'єму для підключення за допомогою USB-інтерфейсу, виконуйте функції управління за допомогою системного телефону.
3
Підключіть його до порту з назвою EXT1. Увійдіть в програмний режим, використовуючи спеціально передбачену для цього кнопку з відповідною назвою. Потім введіть символи * і #. Введіть пароль. В разі якщо він не змінювався, подивіться в документації, який був встановлений спочатку (зазвичай використовується 1234).
4
Налаштуйте план нумерації для внутрішніх телефонів, присвоївши їм номери. Налаштуйте тональний і імпульсний набір для міських ліній. Далі перейдіть до розподілу вхідних викликів згідно встановленому вами планом нумерації і встановіть час, згідно з яким виклик надходитиме на апарат.
5
Завершіть настройку, виконавши всі необхідні дії. У разі, якщо кожен внутрішній телефон вашої АТС працюватиме справно, ви правильно підключили і налаштували ваш системний телефон. У випадку якщо у вас виникли будь-які неполадки в використанні системного телефону, завжди звертайтеся до допомоги фахівців і не намагайтеся вручну усунути поломку, в особливості, якщо управління відбувається в режимі системного телефону.
6
У разі можливості підключення його до комп'ютера переконайтеся в наявності у вас навичок програмування і ремонту АТС, в іншому випадку ви можете зіпсувати системний телефон без можливості відновлення.
Корисна порада
Для початкового налаштування звертайтеся до послуг сторонніх робітників з відповідними навичками.