Як сделать.mp4.

На персональному комп'ютері може бути використано велику кількість різноманітних форматів, які відносяться до відео, аудіо, текстовим і іншим програмам. Всі вони працюють при використанні визначеного ПЗ.
Інструкція
1
Часто у користувачів виникає необхідність в створенні або перетворенні в формат mp4. Даний формат являє собою одну з різновидів аудіо- і відеофайлів, які використовують високу якість. На даний момент часу використовується велика кількість різноманітного програмного забезпечення, яке дозволяє перетворювати різні формати без втрати якості.
2
Однією з таких утиліт є «Фабрика Форматів». Дане програмне забезпечення розповсюджується безкоштовно. Знайти його ви можете на сайтах softodrom.ru або soft.ru. Проте варто відзначити, що при завантаженні файлів з інтернету потрібно використовувати спеціальне антивірусне програмне забезпечення, щоб не заразити персональний комп'ютер вірусами. Як тільки утиліта буде завантажена, встановіть її на жорсткий диск. Намагайтеся подібні програми інсталювати в системний локальний диск, щоб у разі збоїв можна було створити копію всієї системи разом з встановленими в неї програмами.
3
Запустіть програму за допомогою ярлика, який знаходиться на робочому столі комп'ютера. Виберіть файл, який потрібно перетворити в формат mp4. Ви можете просто перенести цей файл в робочу область утиліти або вказати нехай самостійно. Перед цим виберіть, в який саме формат потрібно буде змінити вихідні файли. Натисніть на кнопку «Старт». Дочекайтеся закінчення процесу.
4
Також не варто забувати про те, що в даному програмному забезпеченні є великий список різних налаштувань, які дозволяють зменшувати або збільшувати якість відтворення, а також бітрейт. Як показує практика, можна навіть перетворювати формати відеозаписів в аудіо. При цьому в програвачі на комп'ютері та в інших системах буде відтворюватися повноцінний аудіофайл. При великій кількості даних, потрібно буде чекати деякий час, щоб процес був повністю завершений.
Формат музичних файлів MP4 відрізняється певними достоїнствами в порівнянні з MP3 (поліпшеною якістю звуку при невеликому розмірі файлу і т.д.). Конвертувати MP3 в MP4 можна за допомогою одного з безкоштовних додатків.
Інструкція
1
Формат MP4 активно використовується в якості стандартного декількома компаніями-виробниками пристроїв для прослуховування аудіо, наприклад, Apple. При цьому MP4 має кілька дочірніх форматів: m4a (аудіо-файли з потоком AAC або ALAC), m4v (музику і дивитися потокове), m4b (файли AAC, підтримують закладки), а також .m4r (файли рингтону, використовувані в Apple iPhone) . Конвертуйте файл в формат, який підходить під ваші потреби.
2
Знайдіть і завантажте з інтернету програмне забезпечення для конвертації аудіо. Існує досить багато програм, що дозволяють конвертувати аудіо файл в безліч різних форматів. Наприклад, ви можете зробити це онлайн за допомогою ресурсу http://www.zamzar.com. Проте, будьте уважні: деякі додатки змінюють формат MP4 на MP3, а не навпаки.
3
Скачайте і встановіть на комп'ютер кодек MP4 - програму для перетворення звуку у відповідний формат. Програмне забезпечення програм-перетворювачів зазвичай включає його в себе споконвічно, однак деякі з них вимагають сторонньої установки кодека в якості додаткового кроку.
4
Виберіть файл, який потрібно перетворити. Важливо, щоб він був підходящого музичного формату (зазвичай WAV або MP3) і мав відповідним розширенням. Далі в залежності від ступеня автоматизації програми виберіть кінцевий формат конвертації і виконайте даний процес.
5
Аудіоформат MP4 зазвичай мають і відеофайли з таким же розширенням. Ви можете «витягти» аудіодоріжку з фільму і прослуховувати її окремо. Існує досить багато програм, що дозволяють зробити це. Найбільш зручно зберігати аудіо із завантажених відеороликів з YouTube c допомогою таких ресурсів, як videosaver.ru, sgrab.ru та інших. Далі для вилучення аудіо використовуйте сайт www.vidtomp3.com або подібні йому.