Як складати марлевий підгузник. зшити багаторазовий підгузник.

Багато матусі раніше використовують класичні марлеві підгузники. І в цьому є сенс, адже вони натуральні і не призводять до алергічних реакцій. До того ж, добре пропускають повітря, і шкіра малюка не париться. Але важливо знати, як правильно скласти такий марлевий підгузник.
Вам знадобиться
  • ? будь-яка рівна поверхня, на якій можна скласти підгузник (стіл або ліжко);
  • ? марлева тканина;
  • ? ножиці.
Інструкція
1
З марлевої тканини виріжте ножицями квадрат. Для багаторазових підгузників можна також використовувати байку або фланель, так як вони вбирають більше вологи, ніж марля, оскільки крім хорошої повітропроникності марлеві підгузники ще й дуже добре пропускають вологу. І коли малюк пописает, повзунки і місце, де лежить дитина, досить швидко стають мокрими.
2
Слідом за тим як був вирізаний квадрат, розкладіть підготовлену тканину на рівній поверхні. Тепер складіть її вдвічі: зверху-вниз. У вас вийде прямокутник.
3
І знову складіть тканину, але тепер справа-наліво, після чого візьміть верхній край тканини в нижній лівій частині кута квадрата і потягніть його вправо так, щоб вийшов трикутник.
4
Переверніть підгузник на зворотну сторону. Складіть тканину невеликим рулоном, справа-наліво (складати потрібно прямокутну сторону) в 3-4 рази. Як тільки ви закінчите, підгузник готовий до використання.
5
сповити малюка, покладіть його на непромокає пелюшку, щоб згодом не довелося міняти ковдру або простирадло, на якій він лежить.
6
Підгузки необхідно міняти кожного разу, як тільки дитина їх намочив. Так що зробіть кілька підгузників заздалегідь (вам може знадобитися від 20 шт), і покладіть стопку поруч з ліжечком, де лежить ваше дитя. Також поруч складіть запасний одяг і ковдру. Тепер при потребі ви зможете швидко переодягнути малюка і змінити підгузник.
Зверніть увагу
Важливо стежити, щоб дитина довго не був в мокрому підгузку, так як тканина швидко остигає і крихітка може застудитися або може з'явитися подразнення на шкірі. Природно, що коли дитя пописает, почуває дискомфорт від мокрого підгузка і починає хникати, тим самим даючи вам знати, що пора його переодягнути. І навіть якщо він помочився у сні, звичайно малюк прокидається і плаче. Але якщо ваш улюблений дитина міцно і солодко спить, незважаючи ні на що, періодично перевіряйте, чи не мокренький Чи він.
Корисна порада
Зараз в допомогу матусям у продажу є великий вибір готових підгузників з натуральних матеріалів. Але втім, ви можете придбати тканину і самостійно нарізати квадрати для підгузків, що буде набагато економніше.
Використаний одноразовий підгузник є джерелом неприємного запаху. Перш ніж викинути підгузник у відро для сміття його необхідно правильно згорнути. Це дозволить уникнути розповсюдження запаху в будинку і виключить можливість випадково забруднитися. Крім того, в згорнутому стані підгузник представляє собою більш охайне видовище.
Вам знадобиться
  • Використаний одноразовий підгузник будь-якої марки
Інструкція
1
Зніміть використаний одноразовий підгузник з дитини.
2
Розправте краю, оснащені фіксуючою стрічкою, притримуйте їх.
3
Візьміться за протилежний від стрічки край (передню частину підгузник а) і обережно скрутіть підгузник в напрямку до фіксуючої стрічці (вміст повинен залишитися всередині).
4
По черзі зафіксуйте кожен відрізок стрічки на згорнутої поверхні підгузник а, щоб вийшов «конвертик».
5
Подгузник згорнуть, він зменшився вдвічі, запах і вміст закрито «на замок». Підгузник готовий до утилізації.
Зверніть увагу
Виробники одноразових підгузників зазвичай вказують на упаковці спосіб утилізації своїх виробів.
Корисна порада
Зручніше кінці фіксуючою стрічки складати хрестоподібно, так конструкція краще тримається.