Як боротися з інфекціями сечовивідних шляхів.

Запальні захворювання сечовидільних шляхів вимагають обов'язкового і наполегливого лікування, інакше постійна інфекція може провокувати поразку коркового речовини нирок або ставати причиною утворення конкрементів. Це, в свою чергу, провокує нові хвилі запального процесу, і утворився порочне коло розірвати складно.
Інструкція
1
Для успішної боротьби з будь-яким запальними захворюваннями сечовидільних шляхів обов'язково ретельне обстеження пацієнта і виявлення дійсного обсягу ураження і ступеня страждання організму. Особливу увагу слід приділяти анатомічним аномалій сечоводів, сечового міхура і сечовипускального каналу - вони можуть провокувати застій сечі і створювати умови для інфікування цих органів.
2
Ніколи не слід починати лікування без проведення бактеріологічного дослідження і посіву сечі - це дозволяє визначити збудник в сечі і його чутливість до антибактеріальних і протизапальних препаратів.
3
Призначати лікування, визначати комбінацію препаратів і тривалість терапії, сполучуваність методів повинен тільки кваліфікований лікар.
4
Для ефективного лікування доводитися використовувати спазмолітичні препарати, що покращують відтік сечі і тонус сечовивідних шляхів, антибактеріальні засоби рослинного або хімічного походження.
5
Обов'язково забезпечення достатнього питного режиму - тільки в цьому випадку виведення сечі дозволить механічно видаляти продукти із запального вогнища і зменшувати явища інтоксикації організму. Підбір лікувальної мінеральної води багато в чому залежить від стану обміну речовин в організмі, і неправильне призначення водолікування може спровокувати загострення запального процесу.
6
Обов'язкове використання декількох протимікробних препаратів, причому їх прийом повинен тривати обгрунтоване час (самостійне припинення курсу лікування призводить до розвитку стійких форм мікроорганізмів).
7
Препарати можуть призначатися всередину, у вигляді ін'єкцій або інфузій (крапельниць), але не слід відмовлятися від місцевого використання підібраних антимікробних препаратів у вигляді промивань або введень лікарських речовин при цистоскопії.
8
Слід забезпечувати пацієнтам достатньо калорійне харчування зі збільшеною кількістю вітамінів - це дозволяє активізувати захисну систему організму.