Як відмити коректор. Як відмити гар на пластмасі.

З появою спеціальних коригувальних засобів стало набагато зручніше працювати з документами. Немає необхідності переписувати потрібну вам папір, якщо ви допустили помарку при листі або вам потрібно виправити невірну фразу - в цьому випадку виручає коректор-замазка. Але є у коректора і негативні сторони - його дуже важко відмити. Це стає проблемою в тому випадку, коли краплі коректора потрапляють не туди, куди потрібно - наприклад, на одяг або на підлогу.
Вам знадобиться
 • - уайт-спірит
 • - спирт
 • - вода
 • - губка
 • - щітка.
Інструкція
1
Для того, щоб відмити коректор, потрібно з'ясувати його склад. Існують різні види коректорів, які відрізняються своєю основою. Дізнатися її можна, прочитавши склад, який обов'язково повинен бути вказаний на флаконі. Можна просто понюхати флакон - це теж допомагає, ви навряд чи переплутаєте запах ацетону або спирту. Коректор на водній основі видаляють за допомогою води, спиртовий - відчищають за допомогою спирту (підійде і горілка, одеколон), якщо основа ацетоновая - спробуйте рідина для зняття лаку, уайт-спірит, ацетон.
2
Перш, ніж намагатися відмити коректор за допомогою сильнодіючих засобів, краще провести своєрідну тренування. Нанесіть коректор на непотрібну вам річ і спробуйте його відмити. Тільки після того, як ви з'ясуєте, що з коштів підходить найкраще - приступайте до видалення коректора з тієї речі, на яку він випадково потрапив. І навіть у цьому випадку краще попередньо капнути краплю кошти на куточок очищаемой речі і подивитися - тому що сильнодіючі засоби можуть пошкодити забарвлення речі, зіпсувати, наприклад, синтетичну тканину, пластик.
3
Спробуйте використовувати для видалення коректора спеціальну рідину для розведення коригувальних засобів, яка продається в магазинах канцтоварів. Якщо її основа така ж, як і та, на якій проведений коректор, плями вийде відтерти.
4
Якщо хімічні засоби не допомогли відмити коректор, залишається скористатися механічними - деякі коректори не розчиняються в спирті і розчиннику, але непогано оттираются за допомогою щітки або скребка. Це копітка заняття, відчищати доведеться довго, але іншого виходу просто немає. Акуратно відчищати частинки коректора, в'їдаються в поверхню речі, намагаючись не пошкодити саму річ. Підійдуть губки, щітки, скребки - залежно від того, з якою поверхні потрібно видалити коригуючий засіб.
Замазка швів - важливий етап ремонтних робіт: добре виконана затирка замаскує всі дефекти, а погано зроблена - змаже навіть саму бездоганну кладку плитки. Але навіть якщо затирка була зроблена професійно, її потрібно правильно відмити з плитки.
Вам знадобиться
 • - терка;
 • - губка;
 • - ємність з водою;
 • - абразивна терка;
 • - суха затірки або тирса;
 • - ганчір'я.
Інструкція
1
Виконайте сухе очищення надлишків замазки: для цього знадобиться терка. Розташуйте тертку під прямим кутом до керамічної плитки, поверхня якої будете очищати. Плавним рухом видаліть залишки замазки, рухаючи при цьому тертку по діагоналі по відношенню поруч розташованому шву. Після такої очистки дайте час затірки, нанесеної в міжплиточних шви, підсохнути.
2
Намочіть губку у воді і гарненько її відіжміть. Потім вологою губкою проведіть по поверхні плитки, яка була вимазана замазкою. Якщо за губкою тягнеться затірка зі швів, значить, потрібно ще трохи почекати, поки замазка підсохне, так як вона недостатньо добре схопилася. Очитку поверхні плитки від розмазаний затірки проводите тоді, коли переконаєтеся в тому, що затирка у швах при зіткненні з вологою губкою НЕ розмазується по плитці, а залишається на місці.
3
Якщо з моменту обробки швів пройшло багато часу, і замазка присохла до поверхні плитки, то для її видалення використовуйте спеціальну абразивную тертку. Така терка чудово впорається з очищенням засохлої замазки і при цьому, на відміну від інших терок, що не подряпає поверхню керамічної плитки. Після того як по поверхні плитки ви пройшлися абразивної теркою, протріть плитку вологою губкою.
4
Для очищення замазки можна використовувати й інші способи. Для прикладу, посипте поверх оброблених замазкою швів суху затірку або тирсу: це дозволить видалити зайву вологу. Потім добре віджатою ганчіркою обробіть поверхню керамічної плитки.
Зверніть увагу
Очищаючи поверхню керамічної плитки від замазки, використовуйте якомога менше води, оскільки вона може послабити не до кінця підсохнула затірку у швах.
Корисна порада
Якщо під час сухого очищення ненавмисно краєм терки видаліть затірку з шва, не турбуйтеся: нанесіть мастику і вирівняйте поверхню шва, використовуючи для цього тертку.