Як використовувати морську сіль. Як застосовують сіль.

Морська сіль, отримана виправними з морської води, більш дорогий продукт, ніж кам'яна сіль. Гурмани всього світу знаходять її більш «цікавою» і розрізняють за смаком сіль з різних джерел. Не дивно - адже морська вода не скрізь однакова, та й існує велика кількість добавок, що роблять морську сіль неповторною.
Інструкція
1
Велика морська сіль або сіль ГроссоЕта сіль складається з великих, грубих кристалів. Дуже часто її продають у спеціальних ручних млинки, щоб подрібнювати безпосередньо перед застосуванням. Але який сенс купувати велику сіль, щоб зробити її дрібніше? Краще використовувати продукт за призначенням, а саме - запікати в соляній кірці або на солі рибу, морепродукти або м'ясо, ароматизувати супи і макарони. Також варто згадати, що велика морська сіль менш чутлива до вологості і тому довше зберігається, не утворюючи єдиний конгломерат.
2
Морська сіль дрібного помолаКрохотние кристали такої солі моментально розчиняються в стравах і дають чистий, м'який солоний смак. Таку сіль можна подавати в сільничках, щоб досаливать або солити страви прямо за їжею.
3
Морська сіль в хлопьяхХлопья морської солі дуже схожі на сніжинки. Виходить така сіль шляхом подвійного переробки. Спочатку морська вода випаровується традиційним, природним методом - на відкритому повітрі, під впливом сонця і вітру, потім соляний розчин переливають в каструлі і повільно нагрівають до тих пір, поки з розсолу не отримають пластівці. Вони бувають різних розмірів. Цю сіль люблять професійні кухарі, так як вони можуть пальцями подрібнювати пластівці до потрібної їм в даному блюді товщини.
4
Квіткова сіль, кельтська сіль або Fleur de SeДелается у Франції. Її отримують за традиційним методом древніх кельтів, зібравши сіль з самого верху соляних ставків. Така сіль виходить методом природного випаровування і складається з «молодих» кристалів солі. Збирають «квітка солі», виключно дерев'яними лопатками і порівнюють її з вершками, що утворюються на жирному молоці. Погодні умови дозволяють отримувати таку сіль тільки раз на рік - влітку. Кельтська сіль славиться тонким смаком і ароматом, тому її не використовують при тривалій обробці. Кладуть квіткову сіль в свіжі салати, приправляють їй овочі, м'ясо і рибу на грилі.
5
Французька сольІзготавлівается вручну з води Атлантичного океану. У ній міститься менше хлориду натрію. Ця сіль добре підходить для солоних закусок, а ті, хто може собі це дозволити, готують з нею попкорн.
6
Сіра морська сольОбично її отримують також на атлантичному узбережжі Франції, в Бретоні. Природний сірий колір такої солі обумовлений глиною, що вистилає дно соляних ставків цього регіону. Вона хороша для розсолів, маринадів і супів.
7
Червона морська сіль або гавайська сольКрасная морська сіль зобов'язана своїм кольором вулканічної червоною обпаленої глині, багатою оксидом заліза. Глина надає солі особливий тонкий аромат, більш землистий, ніж у звичайної морської солі. Саме ця сіль так популярна в детокс-дієтах. Використовують її там, де необхідна красива презентація страви - в салатах, посипаючи їй випічку і шоколад.
8
Італійська морська сольІтальянская морська сіль народжується з вод Средізменого моря, вона багата йодом, фтором, магнієм і калієм. Тонкий смак цієї солі прекрасно доповнює соуси, салати, їй посипають брускетти.
9
Вулканічна сіль або чорна сольВулканіческая сіль не має ніякого відношення до вулканів. Це не що інше, як підфарбована улем з шкаралупи кокоса португальська морська сіль. Використовують її нарівні з червоною морською сіллю. Часто чорної сіллю назвают Кала Намак - індійську Аювердіческій сіль, але та зовсім не чорна, а перлова, рожево-сіра.
10
Копчена морська сольКопченая морська сіль. Найдорожча виходить шляхом природного повільного копчення в натуральному диму. Підробки подешевше - за допомогою «рідкого диму». Вона додає унікальний присмак бутербродам, смаженої курки, м'яса, риби, супів.
Корисна порада
Вчені довели, що в більшості випадків думка про те, що морська сіль корисніше кам'яної - помилково. Різниця в кількості хлориду натрію, як правило, не велика. В принципі, якщо у вас під рукою тільки морська сіль, і ви не мають наміру зберігати її через смаку та аромату для особливих випадків, застосовуйте її так само, як звичайну, кухонну, враховуючи тільки помел.