Як зробити капелюх циліндр. Як з паперу зробити капелюх фокусника.

Циліндр - європейський чоловічий головний убір, який представляє собою високу капелюх з плоским верхом. Циліндр - невід'ємна деталь образу аристократа XIX століття, фокусника або Капелюшника. Звичайно, можна купити капелюх-циліндр в театральному магазині, але чому б не зробити її своїми руками? Тим більше, процес виготовлення циліндра нескладний, хоча і складається з декількох етапів.
Вам знадобиться
  • Картон, трохи чорної тканини, клей ПВА та ножиці.
Інструкція
1
Спочатку потрібно вирізати з картону днище циліндра. Його діаметр повинен бути дорівнює розміру голови.
2
Потім потрібно вирізати тулію циліндра за формою прямокутника. При цьому довга сторона прямокутника повинна бути дорівнює довжині окружності дна циліндра. Висоту капелюхи-циліндри ви можете вибрати самі на свій розсуд.
3
Тепер залишилася остання деталь капелюхи - поля. Зовнішній діаметр полів ви можете підібрати на свій розсуд, головне, щоб не вийшла капелюх-сомбреро. Після цього в центрі деталі потрібно вирізати отвір по діаметру днища циліндра.
4
Акуратно обклейте вирізані деталі чорною тканиною. І потім послідовно соберітем з деталей капелюх-циліндр. Для цього внутрішній виріз полів потрібно злегка підрізати і приклеїти туди тулію з готовим дном. "Шви" можна обробити чорним кремом або маркером.
Головні убори не тільки захищають вас від холоду і шкідливих впливів зовнішнього середовища, а й прикрашають ваш вигляд, додаючи до нього певний стильовий акцент. За допомогою вдало підібраного головного убору можна створювати кардинально різні образи - від неформального до класичного і вечірнього. Традиційні головні убори у вигляді капелюхів і циліндрів досі є популярними, а саморобний циліндр стане повноцінним доповненням до вашого карнавальному, святковому чи театральному костюму.
Інструкція
1
Зробити циліндр власними руками неважко - для цього вам буде потрібно тканину потрібного кольору і щільний картон, а також нитки, клей і ножиці. На картоні накресліть деталі циліндра - прямокутник довжиною, рівній обхвату голови і шириною, рівній висоті циліндра; коло і кільце, ширина якого відповідає майбутнім полям.
2
Виріжте заготовки, а потім приклавши їх на тканину, виріжте з тканини відповідні деталі для обтягування циліндра. Для полів вам буде потрібно вирізати два тканинних кільця, щоб обтягнути і верхню, і нижню їх частину.
3
Сшейте один з одним заготовки для полів циліндра, виверніть їх і вставте всередину каркас для полів у вигляді кільця.
4
Інші картонні заготовки для каркаса циліндра змажте клеєм ПВА, після чого накладіть тканинні деталі зверху на клей і пропрасуйте нагрітим праскою. Клей наносите тонким шаром, щоб після висихання він не проявився на тканини у вигляді білих плям. Укладайте тканину рівно, не створюючи складок.
5
тулію циліндра склейте і приклейте зсередини до полів за допомогою відігнутих зубчиків. Всі краї тканини заправте всередину. Оклеив тканиною верхній круг циліндра, приклейте його на готову тулію зверху. Акуратно проклейте шви зсередини, переконавшись, що клей не виступає на зовнішню сторону циліндра. Прикрасьте циліндр квітами і стрічками.