Як зробити маску ворони. маска ворони з паперу.

Щоб зробити костюм ворони або мудрого ворона для шкільного спектаклю або маскараду більш реалістичним, завершіть створення цього образу виразною маскою. Як основу можна використовувати готову шаблонну маску, куплену в магазині, а можна зробити її з пап'є-маше точно за формою вашого обличчя. Основні деталі образу - масивний дзьоб і синяво-чорні блискучі пір'я.
Вам знадобиться
 • - готова заготовка маски;
 • - картон;
 • - ножиці;
 • - скотч;
 • - борошно, сіль (для клейстеру);
 • - старі газети;
 • - чорна акрилова фарба;
 • - кисть;
 • - блискітки;
 • - клей;
 • - чорне пір'я;
 • - прозорий акриловий лак.
Інструкція
1
Виріжте з картону великий трикутник і зігніть його навпіл, щоб вийшло подобу воронячого дзьоба. Його розміри і форма повинні відповідати придуманому вами образу. Візьміть порожній шаблон маски і наклейте картонний дзьоб на область носа за допомогою скотча або липкої стрічки.
2
Змішайте півсклянки звичайної борошна і чверть склянки дрібної солі, розведіть суміш склянкою води. Розмішуйте суміш до однорідного стану протягом однієї хвилини, щоб всі компоненти добре з'єдналися.
3
Порвіте стару газету на невеликі шматочки або смужки приблизно 3 на 10 см. Умочуйте ці шматочки в приготовлену суміш пап'є-маше і наклеюйте їх на заготовку маски. Зробіть чотири таких шару з пап'є-маше, не допускаючи висихання попередніх шарів в процесі обклеювання. Потім просушіть маску протягом чотирьох годин.
4
За допомогою широкої кисті окрасьте висохлу поверхню маски чорної акриловою фарбою і прямо на сиру фарбу насипте порошок з блискіток. Через тридцять хвилин, коли фарба висохне, видаліть надлишки блискіток з маски.
5
Нанесіть смугу клею по периметру маски і наклейте невеликі чорне пір'я по цій лінії, щоб вони стирчали по краях маски. Повторіть цю операцію, покриваючи маску пір'ям в потрібному вам кількості.
6
Покрийте дзьоб маски ворона шаром прозорого блискучого акрилового лаку і дайте йому висохнути протягом півгодини. Лак зробить дзьоб глянцевим, як у справжнього ворона.
7
Навколо отворів для очей приклейте у формі кругів блискучі стрази або намалюйте відповідний узор, щоб виділити очі і зробити їх круглими.
Корисна порада
Дзьоб можна зробити з виразним природним вигином, якщо зліпити його спочатку з пластиліну в натуральну величину, а потім обклеїти його кількома шарами газети (у техніці пап'є-маше). Готовий дзьоб прикріпіть до маски способом, описаним в статті.
Щоб зробити костюм ворони, потрібно небагато: спідниця і светрик чорного кольору, чорна ж тонка шапочка, в'язана або зшита. Але потрібен ще й дзьоб, який кріпиться до шапочці. Його можна зробити з картону або параплена і обшити чорною тканиною. За тим же принципом робиться дзьоб і ворони-ляльки.
Вам знадобиться
 • - параплена;
 • - голка;
 • - чорні бавовняні нитки;
 • - чорна тонка тканина;
 • - міліметрівка;
 • - лінійка;
 • - олівець;
 • - чорна шапочка;
 • - білизняна гумка.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку. Для цього найкраще взяти міліметрівку або подвійний листок у клітинку. Накресліть лінію довжиною 8-10 см і розділіть її навпіл. До середини проведіть перпендикуляр на відстань 15-20 см і поставте крапку. З'єднайте її з кінцями початкового відрізка. У вас вийшов трикутник. Розміри його залежать від розмірів шапочки. Виріжте викрійку.
2
Обведіть трикутник на шматок параплена і викроїте. Робити це краще гострим ножем з трапецієподібним лезом, але можна використовувати і гострі ножиці. Зробіть 2 трикутника з чорної тканини. Тканина переважніше натуральна, оскільки її розчиняє клей «Момент». Синтетичну попередньо випробуйте, змастивши клеєм клаптик. Один трикутник ви роіте точно по контуру, другий - з припущеннями на товщину параплена і склейку.
3
Парапленовой основі необхідно надати форму. Для цього прошийте трикутник товстої бавовняної ниткою по всьому периметру швом «уперед голку» і трохи присборить. Змастіть клеєм виворітну сторону більшого трикутника. Приклейте її до увігнутою частина основи. Припуски загніть на верхню опуклу частину і пригладьте. Дайте заготівлі висохнути. Верхній трикутник обмітайте або обробіть оверлоком по периметру. Прошийте його по контуру швом «уперед голку» і приміряйте до основи. Присборить так, щоб форма його збіглася з формою параплена. Змастіть виворітну сторону клеєм і притисніть до основи. Поки дзьоб не висох, можна акуратно надрізати нитка намітки в декількох місцях і висмикнути. Але якщо наметочним шов акуратний і рівний, то можна цього і не робити.
4
Висушіть дзьоб. Пришийте його до шапочці так, щоб він при надяганні зберігав горизонтальне положення. Для цього пришивайте його швом «через край» з лицьового боку шапочки дуже дрібними стібками. Стібки добре затягуйте, але так, щоб не порвався параплена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m-GUqRkp8k4
Корисна порада
Дзьоб можна зробити і з тонкою поролоновою прокладкою. Щоб вона тримала форму, зробіть контур з жорсткої дроту. Краю можна спаяти або вклеїти в трубочку - наприклад, від стрижня кулькової ручки. Трикутник з поролону повинен бути трохи більше, ніж потрібен дзьоб. Тканиною краще в цьому випадку не обклеювати, а обшивати. Можна забарвити в чорний колір сам поролон, тоді тканина не знадобиться взагалі. Щоб надати форму воронячого дзьоба з картону, зробіть по центру виточку. Можна зшити дзьоб ворони і з тканини без всякої прокладки. Викроїте 2 трикутника, по середній лінії зробіть довгу виточку. Застрочити її, потім вирівняйте деталі лицьовими сторонами і зшийте по всіх швах. Дзьоб жорстко накрахмальте.