Як качати малюка.

Існує безліч суперечок, з питання чи потрібно качати малюка. Одні категорично проти, а інші твердять, що це необхідність. Рішення батькам належить прийняти самостійно. І якщо ви прихильник другої думки, тоді вам необхідно знати, як качати малюка.
Вам знадобиться
  • ? Ліжечко на коліщатках;
  • ? Ліжечко -качалка;
  • ? Коляска;
  • ? Дитячу ковдру.
Інструкція
1
Кожна мама, звичайно ж, може вибрати спосіб гойдання, який буде максимально підходити і їй, і дитині. Малюка можна покласти в ліжечко на коліщатках або в ліжечко-гойдалку. Ніжно похитуйте її з боку в бік, поки крихта не засне.
2
Часто діти засинають під час прогулянки. Добре гуляти в парках. Легкі малюка насичуються киснем, і це сприяє здоровому сну. Ви можете просто ходити з коляскою по стежках, не обов'язково в цей час її ще й качати, досить і того, що коляска погойдується в такт вашого кроку. Просто гуляйте і насолоджуйтеся, адже вам відпочинок і свіже повітря теж необхідний.
3
Ще один спосіб, який використовують багато мам: розстеліть на вашу ліжко дитяче ковдру, покладіть на нього малюка, лягайте поруч і потроху похитуйте крихітку, піднімаючи край ковдри.
4
Ну, і звичайно ж, ви можете заколисувати малюка на руках. Хоча цей метод вважається найбільш виснажливим для мами, він більш приємний для вашої дитини. Адже так ваш малюк може відчувати ваше тепло, ніжність і любов. І саме тому він заспокоюється і засинає. Адже всі дев'ять місяців виношування ви були для нього всім світом. І для малюка важливо відчувати, що ви поруч. Просто походіть з крихіткою на руках, можете качати його, сидячи на ліжку, стільці, і т.д. Виберіть будь-який зручний для вас спосіб, намагайтеся не перевантажувати спину.
Зверніть увагу
Існує думка, що чим сильніше качати немовляти, тим швидше він перестане плакати і засне. Але все ж таки не рекомендується інтенсивно качати дитини, так як немовлята народжуються зі слабким вестибулярним апаратом.
Корисна порада
При закачуванні дитинку можете тихенько заспівати йому колискову, це допоможе малюкові відчути вашу присутність і він буде більш спокійно і солодко засипать.Еслі раптом ви роздратовані після довгих капризів дитини, прикладіть зусилля, щоб заспокоїтися і не злитися під час заколисування, так як немовля відчуває ваш настрій, і це ще більше його вчинить, він може почати сильніше плакати, і вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб його заспокоїти.