Як збирати біжутерію. Як самому зібрати біжутерію.

Біжутерія - це не тільки доповнення до образу, вона відображає внутрішній світ і настрій власниці. Можна вибрати біжутерію в магазині, а можна виготовити самій. Для цього потрібні фантазія і натхнення для творчості. Головне - така прикраса буде унікальним і неповторним.
Вам знадобиться
  • Для намиста з чотирьох ниток:
  • - бісер;
  • - намистини;
  • - шнур (ланка або волосінь);
  • - замочки;
  • - затискачі;
  • - плоскогубці;
  • - кусачки.
Інструкція
1
Зробити нове намисто можна зі старих бус і бісеру, а можна купити фурнітуру в магазині або виготовити намистини самостійно. Для цього зліпіть їх з пластику, розфарбуйте в потрібний колір і виконайте наскрізну дірочку товстою голкою або шилом.
2
Для зручності пересипте бісер в різні ємності (мисочки, кришки), а намистини розкладіть по квітам.
3
Відміряйте необхідної довжини ланку або шнур і відріжте. Для наочності викладіть на столі в передбачуваній послідовності намистини, щоб зрозуміти і побачити, яким вийде ваше намисто.
4
Розмістіть на ланці або шнурі центральну намистину. Потім нанизуйте симетрично намистини з одного і іншого кінця олениці. Час від часу прикладайте нитка до шиї, щоб перевірити, як це буде виглядати і чи виходить намисто таким, як замислювалося.
5
Не забудьте від довжини ланки або шнура відняти довжину замочка. Коли закінчите роботу з однією ниткою, прикріпіть затискач і просуньте в нього кінець олениці або шнура так, щоб вийшла петелька, на якій закріпіть замочок. Кінець олениці сховайте під бісером або останніми намистинами.
6
Для другої нитки викладіть на столі намистини, а потім починайте нанизувати їх на ланку. Періодично прикладайте другу нитку до першої (вже готової), щоб при необхідності намисто можна було підкоригувати. Добре виглядає, коли великі намистини однієї нитки йдуть паралель з дрібними намистинами або бісером інший. Закінчивши другу нитку намиста, прикріпіть її до замочку.
7
Красиво буде виглядати, якщо дві нитки з намистинами оповити нитками з бісером. Відміряйте від олениці подвійну довжину і на одному кінці відразу ж зробіть петельку за допомогою затиску і плоскогубців. Потім починайте скрупульозно нанизувати на неї бісер, підбираючи кольори і відтінки. Зробіть на другому кінці петельку.
8
Розкладіть на столі готові нитки і акуратно переплетіть нитки з намистинами бісерними Ланки. Відріжте зайві частини ниток і прикріпіть до замку.
Зверніть увагу
Для створення біжутерії можна використовувати більш м'яку і зручну в роботі волосінь. Щоб її прикріпити до замку, потрібно подплавляет вузлики.
Корисна порада
Щоб вийшов комплект, можна зробити таким же чином браслет і сережки.