Яке плаття вибрати на вінчання в церкві.

Багатьом нареченим здається, що між вінчальним і весільним платтям не існує ніяких відмінностей. Однак тим, хто має намір вінчатися, необхідно знати, що відносно вінчального вбрання існують деякі правила, які варто враховувати при виборі сукні.
Інструкція
1
Правила Церкви кажуть про скромність нареченої і її одягу. Тому по можливості відмовтеся від зайво гламурного вбрання з безліччю вигадливих або яскравих деталей. Якщо ж ви вже вибрали приголомшливо шикарний весільний наряд, можете в якості шлюбної сукні купити собі ще одне, тільки більш скромне. До того ж, на відміну від весільного, це плаття надалі ви ще зможете надягати в повсякденному житті. До матеріалу, з якого буде пошито це плаття строгих вимог немає, тому тканина можете підбирати, керуючись особистими уподобаннями.
2
При виборі кольору сукні враховуйте, що білий символізує невинність і чистоту, тому це не найкращий вибір, якщо ви вже тривалий період жили зі своїм чоловіком у цивільному шлюбі, або якщо ви виходите заміж не вперше. За своїм бажанням для обряду вінчання можете віддавати перевагу сукням будь-яких пастельних відтінків. Наприклад, це може бути бежеве, блакитне або кремове плаття або наряд кольору шампань. Також, якщо воно вам до лиця, можете сміливо купувати плаття персикового, ніжно-рожевого або рожево-бузкового кольору або плаття відтінку слонової кістки.
3
Важливим критерієм вибору є і довжина плаття: вбрання вище колін категорично неприпустимі. Дуже вишукано виглядають сукні з пишною спідницею або з довгим шлейфом, але у них є достатньо вагомий недолік - для вінчання вони непрактичні, оскільки істотно будуть ускладнювати хід під час проведення даної церемонії.
4
Весільну сукню повинно бути гранично закритим - відкриття плечей, зони декольте, спини і рук церквою абсолютно не вітаються. Якщо ви все-таки придбали сукню відкритого типу - вам необхідно буде прикривати відкриті ділянки тіла. Для цього варто додатково придбати красивий тонкий шарфик, болеро, накидку або палантин, які будуть гармонійно поєднуватися з сукнею. Щоб приховати, що у вас відкриті плечі - варто віддавати перевагу довгою спадаючої фаті. Якщо ж сукню без рукавів і, отже, руки повністю відкриті - згідно правилам хорошого тону вам необхідно підібрати рукавички, довжина яких сягатиме ліктів.