Як почати бізнес з мінімальними вкладеннями.

Існує думка, що підприємницьку діяльність розвивають тільки добре забезпечені люди. Однак це зовсім не так, і існує безліч бізнес-ідей, які можна втілити в реальність з мінімальними вкладеннями.
Інструкція
1
Можете зайнятися написанням курсових, контрольних та дипломних робіт на замовлення. Тут від вас будуть потрібні грошові кошти тільки на рекламу. Подайте оголошення в газети. А можете і зовсім не витрачати гроші, а просто скористатися інтернетом і розмістити оголошення на спеціалізованих сайтах.
2
Можете дуже легко зайнятися власною справою з мінімальними вкладеннями, якщо ви, приміром, вмієте досить добре шити. Для цього вам необхідно придбати швейну машинку, пару журналів з викрійками (на зразок таких, як "Бурда"), нитки, тканину. Спочатку можете створити інтернет-магазин, а пізніше зможете відкрити своє ательє. Створюйте клієнтську базу, залучайте знайомих користуватися вашими послугами.
3
Пройдіть навчання на курсах: нарощування нігтів, волосся, вій, перукарських послуг, візажиста або косметолога. За навчання ви заплатите невелику суму, а після його проходження ви зможете працювати вдома, або з виїздом до клієнта.
4
Відкрийте шиномонтажную майстерню. Вона не зажадає від вас якихось великих вкладень: можете працювати в своєму гаражі (якщо, звичайно, він у вас є). Вам знадобляться тільки інструменти і невелике обладнання для підняття машини.
5
Можете здавати в оренду квартири. Тут вам необхідно буде вкласти гроші на придбання бази власників у вашому місті. Потім помістіть оголошення на спеціалізованих інтернет-сайтах (е1, дошка оголошень 66). Поступово ви розкрутитеся і зможете відкрити власне агентство нерухомості.
6
Займіться продажем косметики. Для цього можете зареєструватися в таких мережевих компаніях, як Оріфлейм, Ейвон, Фаберлік. Далі ви купуєте каталоги і починаєте по них залучати споживачів. Для цього ви можете створити групу в соціальній мережі, помістити оголошення на сайтах, обдзвонити знайомих.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QLTdSghUUMc