Як купити обручку.

Обручки - це неодмінний атрибут подружнього союзу. Вони уособлюють собою любов і вірність, тому такі символічні прикраси не варто купувати в поспіху.
Інструкція
1
Для початку виберіть метал, з якого будуть виготовлені ваші обручки. Найпоширенішими на сьогоднішній день є кільця з жовтого золота. Якщо в повсякденному житті ви носите прикраси зі срібла, то зупиніть свій вибір на білому золоті, вироби з нього будуть вельми гармонійно поєднуватися з сріблом. Обручки зі срібла менш стійкі до деформації і подряпин, до того ж, срібло частіше темніє і покривається плямами. Зверніть увагу на прикраси з платини, вона вважається найчистішим металом, довго зберігає блиск і володіє високою надійністю, хоча такі коштовності далеко не всім по кишені.
2
Подумайте над дизайном обручок, вони можуть бути крученими, візерунчастими або з дорогоцінними каменями. Обручки нареченої і нареченого не обов'язково повинні бути однаковими, головне, щоб вони були виготовлені в одному стилі і гармонійно доповнювали один одного. При бажанні ви можете зробити пам'ятну гравіювання на внутрішній стороні кілець. Якщо ви не обмежені у фінансах, то відмінним варіантом стане виготовлення ексклюзивних прикрас, тільки пам'ятайте, що на це потрібен певний час.
3
Обручки можуть бути і з каменями. Добре подумайте, який би камінь ви хотіли щодня бачити на своєму пальці. Дуже популярні прикраси з діамантами, але при бажанні ви можете вибрати і будь-який інший дорогоцінний камінь.
4
При покупці ще раз уважно огляньте ювелірний виріб. На внутрішній стороні кілець обов'язково повинна бути проставлена проба, а саме прикраса не мати подряпин і вад. Попросіть продавця виписати товарний чек, щоб у разі непередбачених обставин ви змогли повернути або обміняти виріб. Зазвичай покупку обручок оплачує наречений, це його перший подарунок майбутній дружині, який символізує дані один одному клятви і обіцянки.