Як пофарбувати дитячу кімнату.

Якщо виникла необхідність пофарбувати дитячу кімнату, де дитина спить і проводить майже весь свій вільний час, то до цього потрібно підійти дуже серйозно і зробити все найкращим чином. Адже від цього залежить здоров'я дитини.
Інструкція
1
Отже, яким кольором пофарбувати дитячу? Це питання виникає завжди. Зараз ринок оздоблювальних матеріалів просто рясніє своїм багатим розмаїттям і вибрати буває досить складно. Тут виходите не зі своїх особистих переваг. Вибирайте той колір, який буде корисний дитині. Результати досліджень по всьому світу показали, що колір може здійснювати як позитивний, так і негативний вплив на психіку, емоційний фон і фізіологію людини.
2
Наслідки негативного впливу на дитину можуть негативно відбитися на формуванні його особистості. Різні кольори надають збудливу або пригнічують дію на фізичний стан, можуть викликати негативні або, навпаки, позитивні думки і впливають на настрій. Не фарбуйте дитячу кімнату в темно-сірі, насичено-фіолетові тони - вони пригнічують. А от зелений і синій кольори мають заспокійливу дію.
3
Для малюків до чотирьох років, психологи рекомендують забарвлювати стіни кімнати в спокійні пастельні тони, які створюють затишок. А для кімнати дітей після чотирьох років використовуйте більш яскраві, але не насичені кольори. Наприклад, синій, помаранчевий або жовтий. Також доведено, що на розумову діяльність благотворно впливає світлий відтінок фіолетового кольору.
4
Після того, як колір обраний, приступайте до вибору оздоблювальних матеріалів. Це дуже відповідальний момент. Найголовніше властивість фарби - це її безпеку. Адже безпечна фарба для дитячої - це запорука здоров'я дитини. Перевірте, щоб фарба була дозволена до використання в дитячих установах і мала сертифікат якості.
5
Не купуйте неякісну фарбу в цілях економії грошей. Вибирайте водоемульсійну фарбу з іонами срібла - це найкраще перевагу фарби для кімнати дитини. Вона екологічно чиста і забезпечує бактерицидну покриття, що перешкоджає поширенню бактерій і грибка. А також завдяки восковій основі є влагоустойчивой, добре чиститься миючими засобами і володіє високою зносостійкістю. Ця фарба добре поєднується і утворює різні приємні відтінки.
6
Дитячі дитини не обов'язково повинна бути тільки одного кольору. Колірна гамма кімнати може бути представлена кількома відтінками, поєднання яких можна красиво і правильно личити. Пофарбуйте всі стіни різним кольором, грамотно поєднуючи відтінки. Але більш оригінальним буде нанесення орнаментів і малюнків на стіни. Також можна прикрасити стіну, використовуючи сюжет якого-небудь мультфільму. Це зробить кімнату живий і дитині буде приємно в ній перебувати.
Зверніть увагу
Занепокоєння або нудьгу можуть принести необережне використання білого, сірого, чорного, синього і фіолетового кольорів.
Корисна порада
Підвищують активність дитини, а іноді призводять до перезбудження оранжевий, рожевий, червоний і жовтий цвета.Зелений колір кімнати підійде для школяра. Всі його відтінки заспокоюють і підвищують працездатність.
Існує безліч способів декорування стін. Але найдавніший з них - фарбування - досі в топі найпопулярніших. Тим більше, що технологія фарбування стін не являє собою нічого надскладного.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - кисть;
  • - валик;
  • - контейнер для фарби;
  • - фарба;
  • - малярський скотч;
  • - захисні окуляри та спецодяг.
Інструкція
1
Закрийте старими газетами, заклейте малярським скотчем всі поверхні, які ви не збираєтеся фарбувати. Не забудьте подбати про підлогах.
2
Підготуйте стіну до фарбування: видаліть з неї пил, бруд, залишки старої фарби і шпалер, змийте шпалерний клей. Далі за допомогою шпателя і шпаклівки ретельно вирівняйте стіну. Після вирівнювання нанесіть на підготовлену поверхню шар грунтовки.
3
Розбийте фарбується поверхню на кілька квадратів. Це допоможе впорядкувати роботу.
4
Для фарбування стін використовуйте валик відповідного розміру. Перед застосуванням фарба наливається в спеціальний піддон для малярних робіт. Занурте валик у відділення з фарбою, потім пару раз злегка відіжміть його, прокатавши за спеціальною рифленої поверхні на піддоні. Можна фарбувати.
5
Починайте фарбувати від кута, де з'єднуються стіна і стеля (щоб не забруднити стелю - подстрахуйтесь, наклеївши малярський скотч). Фарбуйте плавними рухами у напрямку зверху вниз. Профарбовуючи кути, користуйтеся шпателем, щоб не забруднити протилежну стіну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w19sF8Oc5Ms
Зверніть увагу
Перед використанням кисті ретельно обтрусіть її від випавших ворсинок. В іншому випадку всі ці волоски залишаться на вашій стіні.
Корисна порада
Якщо ви замість валика використовуєте кисть -, не занурюйте її у фарбу більш ніж на половину довжини ворсу. Чи не віджимайте ворс про край контейнера з фарбою, а злегка постукайте пензлем по його краю, щоб струсити зайві краплі.