Як навчитися сканувати.

Студентам і любителям фотографії багато фахівців рекомендують купувати графічний сканер. Для виконання операції сканування паперового аркуша або фотографії знадобиться сам пристрій і спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Word;
  • - ABBYY FineReader.
Інструкція
1
Щоб отримати скан зображення або тексту безпосередньо в новому документі MS Word, необхідно запустити редактор і запустити утиліту отримання зображення з джерела. У головному вікні програми створіть новий документ, натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Створити».
2
Потім відкрийте верхнє меню «Вставка» і виберіть розділ «Малюнок». У списку, клікніть по рядку «Зі сканера або камери». Якщо на вашому комп'ютері вже були встановлені драйвера для сканера, а також програма FineReader, перед вами з'явиться вікно отримання зображення. Інакше слід завантажити драйвера в систему з інтернету або з інсталяційного диска, якщо проблема в них, а також запустити інсталятор програми.
3
Після запуску скануючої програми натисніть кнопку Scan & Read, щоб виконати сканування, розпізнавання і збереження файлу в одному вікні. Такий режим підходить для обробки великої кількості зображень або друкованих сторінок. Для виконання будь-якої операції цього режиму окремо, скористайтеся іншими кнопками на панелі інструментів.
4
Для виконання сканування натисніть кнопку із зображенням сканера з відкритою кришкою. Відкрийте кришку сканера, покладіть лист в лоток і закрийте кришку. Спочатку на екрані з'явиться зображення попереднього перегляду. Виберіть область сканування і натисніть повторно кнопку «Сканувати».
5
Після виконання цієї операції документ можна передати в текстовий редактор або виконати розпізнавання. У разі продовження роботи з програмою натисніть кнопку «Розпізнати» і дочекайтеся закінчення операції. Тепер ви можете порівняти скановану і розпізнану сторінку, внісши корективи в останню.
6
Для перекладу отриманого документа в MS Word натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть команду «Зберегти як». Як формат файлу вкажіть «Документ Microsoft Word».