Як підключити usb кабель до samsung. увагу кабель usb подключон відключіть кабель.

В комплектацію телефонів Samsung входить USB-кабель, або як його ще називають - дата-кабель. Навіть якщо ваш комп'ютер оснащений Bluetooth-адаптером, підключати телефон до ПК для обміну файлами і виходу в інтернет краще через кабель - швидкість передачі інформації буде набагато вище, до того ж ваш стільниковий отримає додаткове електроживлення і вам не доведеться заряджати акумулятор.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Увімкніть телефон і також почекайте, поки запустяться всі підключені віджети. Вставте microUSB-штекер в роз'єм на корпусі телефону - він розташований зверху корпусу і може бути прикритий спеціальною кришкою, яку треба буде зрушити в сторону. Другий штекер кабелю підключіть до вільного роз'єму USB вашого комп'ютера.
2
Виберіть в меню, що з'явилося на екрані вашого телефону режим підключення «Налагодження USB». Зачекайте, поки на комп'ютер встановляться всі необхідні драйвери. Як тільки процес установки буде закінчений, на екрані вашого ПК з'явиться відповідне повідомлення. Вимкніть будь-який кінець кабелю і підключіть його знову. В меню виберіть потрібний вам режим підключення.
3
Використовуйте режим підключення Samsung Kies, для синхронізації файлів телефону з комп'ютером через однойменну програму. Остання версія програми Samsung Kies на свій ПК ви можете за цим посиланням http://www.samsungapps.com/about/onPc.as. Через Kies ви зможете завантажувати на свій телефон додатки і медіафайли, оновити прошивку телефону, скопіювати на ПК дані з вашого телефонного довідника та ін.
4
Використовуйте режим «Медіа DRM» для обміну файлами з комп'ютером через провідник Windows. Щоб переглянути файли телефону, виберіть його в меню «Мій комп'ютер». Якщо в ваш стільниковий вставлена карта пам'яті, відкриються дві папки - Phone (телефон) і Card (карта пам'яті). Ви можете, використовуючи стандартні засоби Windows, переглядати розташовані всередині файли, видаляти їх, копіювати, перейменовувати, додавати в папки новий вміст.
5
Використовуйте режим «Накопичувач», якщо хочете використовувати телефон замість так званої «флешки». Увага, в цьому режимі буде доступна тільки встановлена в стільниковий карта пам'яті, доступу до файлів у вбудованій пам'яті телефону у вас не буде.
6
Використовуйте режим «Загальний доступ до інтернету", якщо хочете використовувати телефон як модем. Після того, як ви виберете цей режим, на ваш комп'ютер буде встановлено драйвери модему і запуститься програма Samsung Networking Wizard, яка допоможе вам встановити інтернет-підключення.
7
Зверніть увагу, що якщо вам постійно потрібен тільки якийсь один режим підключення, наприклад, якщо ви використовуєте телефон тільки як модем, ви можете встановити його як режим за замовчуванням («Налаштування» - «Підключення» - USB) . Тоді після підключення кабелю вікно вибору режимів на екрані телефону з'являтися не буде. Змінити умовчання ви зможете в будь-який момент в тому ж меню налаштувань.
Корисна порада
Зарядка акумулятора вашого телефону буде відбуватися в будь-якому режимі підключення дата-кабелю. Але якщо ви хочете використовувати під час зарядки функції зв'язку вашого телефону (дзвонити, відправляти SMS і т.п.), вибирайте режим «Налагодження USB» або «Загальний доступ до інтернету".