Як обшити пластиком ванну кімнату. Як утеплити ванну кімнату в дерев'яному будинку.

Ремонт підходить до завершення, залишилося обробити ванну кімнату. Перше питання, яке потрібно вирішити, - це вибрати матеріал для оздоблення стін і стелі. Традиційно для цієї мети використовувалася плитка - для стелі стельова, для стін і підлоги - кахельна. Сьогодні все більшого поширення набуває облицювання пластиковими панелями. Спектр кольорів у них не такий великий, але зручність монтажу, доступна ціна часто переважують на користь обробки і стін, і стелі в ванній пластиковими панелями.
Інструкція
1
Спочатку облицюйте стеля у ванній кімнаті. Встановіть на стіні, від якої почнете укладку, стартовий П-подібний металевий профіль. Закріпіть його на стіні нижче стелі на товщину дерев'яних брусків каркаса. Дерев'яні бруски каркаса закріпіть на стелі за допомогою дюбелів і саморізів. Використовуйте дерево, щоб виключити утворення конденсату при підвищеній вологості повітря. Заради цього можна виключити і стартовий профіль - просто закріпіть першу панель на дерев'яні бруски за допомогою клею «рідкі цвяхи».
2
Продумайте освітлення і всередині каркаса прокладете кабелем підводи до світильників.
3
В паз першої, поставленої впритул до стіни, панелі введіть виступ наступної панелі і закріпіть її на решітці за допомогою будівельного степлера. Скоби встановлюйте по краю шва. Потім вони закриються черговий поставленої панеллю. Останню панель обріжте за розміром і закріпіть її до обрешітки «рідкими цвяхами».
4
Приступайте до обшивки стін. Дерев'яні бруски кріплення розташуйте на відстані 40-60 см один від одного перпендикулярно напрямку панелей. Для цього в стіні просвердлите отвори, встановіть в них пластмасові дюбелі і закріпіть саморізами дерев'яні бруски 20х40 мм. В місцях кріплення поличок, Полотенцедержатель, підвісних шафок і т.д. додатково закріпіть випиляні за розміром дерев'яні бруски з тих же, які використовувалися для влаштування каркаса.
5
Монтаж панелей починайте від кута. Першу панель, так само як і стельову, закріпіть до решетування за допомогою клею. Наступну кріпите степлером, цвяхами або саморізами. Облицюйте стіни по периметру ванни. Приклейте по стелі стельовий плінтус, закриваючи їм з'єднання стелі і стін, а по підлозі - плінтус для підлоги. Для того щоб волога не потрапляла між стінами і сантехнічними приладами - раковиною, ванною, душовою кабіною - обробіть шви водонепроникним силіконовим клеєм.
Корисна порада
Бруски вирівнюйте по довжині і між собою за допомогою уровня.На трубопроводи і стояки (якщо вони не приховані в стіні) відразу ж зробіть короба.Еслі стіна рівна, можливий варіант кріплення пластикових панелей безпосередньо на стіну за допомогою клею «рідкі цвяхи ».